خبر بد برای کاربران ویندوز لایو ۲۰۱۲

مایکروسافت می‌گوید کاربرانی که از طریق ایمیل ویندوز لایو ۲۰۱۲ به Outlook.com دسترسی دارند به‌زودی قادر به ارسال و دریافت ایمیل نخواهند بود. 

به گزارش کلیک، این خبر به این معنی است که کاربرانی که هنوز از لایو میل ۲۰۱۲ استفاده می‌کنند دیگر قادر به ارسال و دریافت پیام یا همگام‌سازی لیست افراد و داده‌های تقویم در هیچ کدام از آدرس‌های  outlook.com، hotmail.com، live.com و msn.com نخواهند بود. پس از این‌که خاموش سازی تکمیل شود، کاربران لایو میل ۲۰۱۲ تنها قادر خواهند بود فایل‌هایی از outlook.com را باز کنند که به‌صورت محلی ذخیره شده باشد.

با این‌حال این به این معنی نیست که Windows Live Mail 2012 بسته می‌شود. مایکروسافت متذکر می‌شود که مشتریان با حساب‌هایی که در اوت‌لوک میزبانی نمی‌شوند مانند جیمیل و یاهو، به‌صورت معمول کار خواهند کرد.

مایکروسافت می‌گوید فسخ پشتیبانی به دلیل برنامه به‌روز رسانی خدمات اوت‌لوک است که دیگر سازگار با ایمیل‌های قدیمی نیست. ویندوز میل ۲۰۱۲ از فناوری همگام‌سازی جدید استفاده شده در اوت‌لوک پشتیبانی نمی‌کند، از این‌رو زمانی که اوت‌لوک را ارتقا دهید دیگر نخواهید توانست از ویندوز میل  ایمیل دریافت و یا ارسال کنید.

توصیه می‌شود در هفته‌های آینده، کاربران لایو میل  یک سرویس دیگر برای صندوق میل خود پیدا کنند. مایکروسافت توصیه می‌کند  یا اپلیکیشن میل ویندوز ۸٫۱ یا ۱۰ را به‌روز رسانی کنند و از طریق آفیس ۳۶۵، یک حساب اوت‌لوک ۲۰۱۶ دریافت کنند و یا این‌که به‌راحتی از مرورگر اوت‌لوک استفاده کنند.

ردموند همچنین توصیه می‌کندکاربران قبل از نقل مکان به میل جدید، آرشیو ذخیره شده در ویندوز ۲۰۱۲ را با اوت‌لوک همگام‌سازی کنند.

منبع: theregisterبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *