با روترهای OnHub گوگل خانه خود را مدیریت کنید

روتر های OnHub گوگل از دریافت کننده های خودکار IFTTT استفاده نموده و شما را قادر به اجرای خودکار و اتوماتیک وظایف متعدد تان می نماید.

به گزارش کلیک، روتر های ۲۰۰ دلاری OnHub   سال گذشته به بازار عرضه شد. این روتر ها اینترنت Wi-Fi را با سرعت بالایی ارایه می دهند. و دستگاه مزبور نصبی آسان داشته و به طور خودکار از نظر ایمنی به روز می شود. در ماه های ابتدایی ورود این محصول به بازار، این شرکت همچنین قابلیت هایی چون “وضعیت مهمان” و یا “باند های هدایت کننده” را به آن افزوده است. هم اکنون که این شرکت با افزودن دریافت کننده های خودکار “IFTTT  ” را بر روی دستگاه اعلام کرده است، قابلیت های آن به شکل چشم گیری افزایش یافت. در دستگاه های جدید، IFTTT   از دستورالعمل های خاصی برای خودکار نمودن وظایف و اطلاعاتی چون موقعیت دستگاه، تعیین زمان و برخی فعالیت های مورد نظر بهره می برد.

برای مثال  شما می توانید IFTTT  را طوری تنظیم کنید تا وقتی کودکانتان به خانه رسیدند، دستگاه OnHub، ایمیلی را به شما فرستاده و وسایل الکترونیکی کودکان را به روتر متصل کند. از آنجایی که دستورالعمل های IFTTT  با مجموعه ای از اپلیکیشن ها و دستگاه های مرتبط کار می کند، شما می توانید با اتصال به شبکه خانگی خود، هنگامی که در محدوده خانه قرار می گیرید، سیستم روشنایی آن را فعال کنید. همچنینIFTTT  دستورالعمل هایی دارد که با آن دستگاه های پخش رسانه ای مانند کروم کست را فعال نموده و  پهنای باند بیشتر به دوربین های موجود در خانه، هنگامی که حرکتی را تشخیص می دهند، اختصاص می دهد. اکنون ادغام IFTTT و OnHub  امکان پذیر شده و شما می توانید وظایف مورد نیاز خود را بر روی آن ها تنظیم کنید.

 

منبع : MSN

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *