جدال قیمت اینترنت موبایل و ADSL

|
۳ دیدگاه

مدتی است بحث تعیین کف اینترنت موبایل توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطرح شده است.

به گزارش کلیک، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این خصوص گفت: تا الان در این موضوع ورود نکرده ‌ایم اما احتمال تعیین کف قیمت اینترنت برای اپراتورهای موبایل وجود دارد.

علی اصغر عمیدیان در توجیه تاثیر این عمل بر گرانی اینترنت توضیح داد: قطعا کف را طوری وضع نمی ‌کنیم که موجب افزایش قیمت‌ ها و ایجاد این فضا شود. منظور از کف قیمت ایجاد نواری برای مشخص شدن فضای مانور اپراتورها در قیمت بسته‌ های اینترنتی است.

عمیدیان ادامه داد: اگر قیمت بسته‌ های اینترنتی اپراتورهای موبایل کمتر از قیمت ADSL شود قطعا کسب‌ و کار اینترنت ثابت با مشکل مواجه می ‌شود.

وی تصریح کرد: ما به عنوان رگولاتور باید مراقب فضای اینترنت ثابت هم باشیم و حق نداریم که اجازه از بین رفتن اشتغال در این بخش را بدهیم.

معاون وزیر ارتباطات اضافه کرد: قیمت اینترنت موبایل ایران در سطح بین‌ الملل جزو پایین ‌ترین تعرفه ‌هاست و کشور ما از این منظر در جایگاه سوم قرار دارد زیرا قیمت واقعی را از مشترکان دریافت نمی ‌کنیم.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۳ دیدگاه

توسط: سینا

بازم خوبه از این زاویه مارو با کشورهای دیگه مقایسه کرده.

توسط: فرشید

آخه سرعت اینترنت شما از خارج خیلی خیلی کمه برا چی چی میخواین گرون کنین و الان هم گرونه نسبت به ارزشش !

توسط: س

قیمت واقعی؟ اینترنت؟ سرعت؟ کیفیت؟ اتصال پایدار؟ پوشش کامل؟ adsl؟ هیچ چیز این حرفا بهم نمیخوره

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.