اپل و پروژه ماشین های الکتریکی به همراه فضایی به وسعت ۷۴۴ هزار متر مربع

 

اپل بسیار مصرانه و جدی بدنبال یک فضای بزرگ و وسیع برای اختصاص دادن به پروژه ماشین های الکتریکی خود است.

به گزارش کلیک، ویکتور هادسون از مدیران ارشد شرکت هادسون پسیفیک(Hudson Pasific Properties) به متخصصین و تحلیل گران اطلاع داد که یک کمپانی از شهر کوپرتینو (شهری در کالیفرنیا) بدنبال یک انبار ۸۰۰ هزار فوت مربعی ( حدودا ۷۴۴ هزار متر مربع) است که آن را به پروژه ی ماشین های الکتریکی خود اختصاص دهد و گسترش و تحقیق خود را شروع کند. “وال استریت ژورنال”

 

کمپانی اپل هیچوقت بصورت مستقیم به این نکته اشاره نکرده که در حال جستجو و تحقیق برای ساختن یک ماشین است، اما طی سال گذشته و گزارش و خبرهای مختلف نشر شده از مراکز معتبر خبری، خبر از سرمایه گذاری اپل روی پروژه ای با نام مستعار و رمزی “پروژه تایتان” است.

انتظار می رود که این پروژه مربوط به ماشین های الکترکی باشد به همراه بعضی از امکانات و توانایی های رانندگی خودکار و بدون راننده ی ماشین الکتریکی، اما تا چند سال آینده هیچ جنبه ی تجاری سازی برای این پروژه در نظر گرفته نشده است و کمپانی اپل در حال حاضر حداقل از ۶۰۰ نیروی انسانی آشنا و متخصص برای پیشروی و تحقیق در خصوص این پروژه بهره می گیرد.

بر اساس گزارشات بدست آمده کمپانی های بسیاری بدنبال فراهم کردن فضای اختصاصی بزرگی برای گسترش و پیشرفت تکنولوژی های جدید خودرو مانند ماشین های الکتریکی و خودروهای بدون سرنشین هستند. همچنین علاوه بر آن گوگل نیز بدنبال یک فضا و مکان مناسب با هدف توسعه و پیشرفت ماشین های الکتریکی است، اما فضایی نصف فضای مورد نظر اپل. “کلمن”

کلمن اضافه کرد که ما شاهد ماشین ها و محصولات جدید روز دنیا در زمینه ماشین های الکتریکی از کمپانی های مشهور تویوتا، تسلا، بی ام دبلیو و مرسدس هستیم و در حال حاضر کمپانی فورد نیز بدنبال یک مکان با فضای مناسب جهت تخصیص این پروژه است، نه به اندازه گوگل که بدنبال یک فضای ۴۰۰ هزار فوت مربعی (۳۷۲ هزار متر مربع) است و نه به اندازه اپل بدنبال ۸۰۰ هزار فوت مربع، بلکه بدنبال یک فضای مناسب خود جهت انجام پروژه و گسترش آن است.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *