با Resetplug دیگر لازم نیست هنگام قطعی اینترنت مودم خود را خاموش و روشن کنید.

امروزه دسترسی به اینترنت امری ضروری محسوب می‌شود و افراد برای انجام کارهایی مانندامور بانکی، چت کردن، سازماندهی امور و غیره به نوعی به آن نیاز دارند.

به گزارش کلیک، وقتی که اینترنت وای فای قطع می‌شود، ممکن است نیاز باشد مودم خود است را یک بار خاموش و روشن کنید.  این روش بارها مورد استفاده قرار گرفته است و جواب هم داده است ،اما آیا روش بهتری هم برای برطرف کردن مشکل قطعی اینترنت وجود دارد؟

به تازگی شرکتی محصولی ارائه داده است که با استفاده از آن برای رفع مشکلی قطعی اینترنت لازم نیست مودم خود را خاموش و روشن کنید. این محصول با نام Resetplug به شما کمک می‌کند تا در هنگام قطعی اینترنت مجبور نباشید مودم خود را خاموش و روشن کنید. این محصول زمانی که راه اندازی مجدد مودم ضروری باشد، آن را به صورت خودکار خاموش و روشن می‌کند. با استفاده از این محصول دیگر لازم است خودتان مودم را خاموش و روشن کنید و برای آماده شدن مودم صبر کنید.

این محصول به صورت کاملا خودکار عمل می‌کند و نیازی به دخالت شما ندارد. بنابر این دیگر در هنگام خاموش و روشن کردن مودم با صفحه ورود به تنظیمات مودم  و هشدارها و پیغام‌های ترسناک روبرو نمی‌شوید و می‌توانید با خیال راحت از اینترنت پر سرعت خود استفاده کنید. حتی امکان تعیین مدت زمان انتظار برای خاموش و روشن شدن مودم نیز وجود دارد. این محصول نوید بخش پایان روزهای مواجهه با مشکلات اینترنتی است.

اگر چه این ارائه این محصول یک فناوری انقلابی است، اما استفاده از آن ساده و آسان نیست. خوشبختانه در سایت این محصول قسمتی برای پرسش و پاسخ قرار دارد که می‌تواند پیشنهادات و ترفندهایی در مورد استفاده از این محصول در اختیار کاربران قرار دهد. می‌توانید این محصول را به مودم یا روتر متصل کنید تا هر زمانی که عملکرد مودم مختل شد آن را به صورت خودکار ریست کند.

این محصول مثل تمام محصولات دیگر معایبی نیز دارد. بزرگترین عیب این محصول قیمت بالای آن است که ۶۰ دلار است. با وجود اینکه وسایل مشابه دیگری با قیمت بالاتری عرضه شده‌اند که کارایی کمتری نیز دارند، اما واقعا این محصول ارزش این قیمت را دارد؟ چون خودتان به سادگی می‌توانید این کار را انجام دهید، فقط کافی است کمی به خودتان زحمت دهید!

اینترنت پر سرعت و بدون مشکل چیزی است که همه ما خواستار آن هستیم. با توجه به اینکه در دنیای امروزی اهمیت ارتباطات اینترنتی روز به روز در حال افزایش است ممکن است قیمت این محصول کمی زیاد به نظر برسد اما برخی از افراد در مورد خرید این محصول تردید نمی‌کنند.

منبع: tech.coبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *