بررسی محبوبیت اپراتور اول و دوم

|
۰ دیدگاه

سهم اپراتور اول و دوم از بازار ICT کشور نشان دهنده قدرت و محبوبیت این دو اپراتور میان مردم ایران است.

به گزارش کلیک، برات قنبری، رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: شرکت مخابرات ایران ۶۵ تا ۷۰ درصد از سهم بازار ICT ایران را در اختیار دارد که معادل ۱۵ هزار میلیارد تومان است.

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: از این رقم ۹ هزار میلیارد تومان متعلق به همراه اول و ۵ هزار میلیارد تومان متعلق به تلفن ثابت است و ارزش بازار نیز ایرانسل نیز ۷ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

وی گفت: شرکت مخابرات ایران به میزان ۱٫۵ درصد در تولید ناخالص ملی نقش دارد.

قنبری ادامه داد: طبق برنامه ششم توسعه باید مبلغ ۱۱۰ هزار میلیارد تومان در حوزه ICT سرمایه‌گذاری شود که ۶۰ هزار میلیارد تومان به زیرساخت‌های ارتباطی اختصاص  دارد.

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران بیان کرد: بیانیه مشترک سهامداران پیش از تشکیل نخستین جلسه هیات مدیره نهایی شده و به تصویب مجمع عمومی شرکت نیز خواهد رسید. در این بیانیه مشترک نقشه راه مشخص شده است.

وی ادامه داد: با این نقشه راه همدلی، همزبانی و آرامش در مدیریت مخابرات حاکم خواهد شد و تحت یک اداره حرفه‌ای ۳ موضوع مدیریت، مالکیت و حاکمیت در مخابرات از هم تفکیک می‌ شود.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.