ساخت تخت خوابی شبیه به وان حمام

شرکت Zen Float وان بسیار جالبی ساخته است که بدون این که خیس بشوید، شما را بر روی آب شناور نگه می دارد و خستگی را از تن تان در می آورد.

به گزارش کلیک، شرکت Zen Float وان گرم کننده ای ساخته است که شما را در آب شناور نگه می دارد و باعث استراحت و رفع خستگی شما می شود.

این شرکت ایتالیایی در نمایشگاه Salon del Mobile که امسال در شهر میلان برگزار شد، از وان طراحی خود یعنی Zerobody رونمایی کرد. این وان یک تخت خواب شبیه به مخزن آب است که به شما حس شناور ماندن در آب را بدون خیس شدن می دهد.

Zerobody از مایع گرمی استفاده می کند که باعث می شود شما حس بی وزنی پیدا کنید. نحوه کار آن تقریبا مشخص نیست و شرکت Starpool جزئیات نحوه کار آن را نگفته است اما با استفاده از این وان دمای بدن تنظیم می شود و بدن شروع به تولید اندورفین می کند. هنگامی که گرما بدن شما را احاطه کرده است، می توانید یک موسیقی آرام گوش دهید تا اثر بخشی بیش تری داشته باشد. درون این وان لامپ های LED در رنگ های مختلفی وجود دارد که مکانیسم کاری آن مشخص نیست.

اولین وان ایزوله توسط John C. Lilly، پزشک روان و اعصاب، در دهه ۱۹۹۵ تولید شد. امروزه از این وان ها برای کاهش استرس استفاده می شود و سازندگان آن می گویند که برای تسکین درد و دست یابی به سطح هوشیاری بیش تر افراد کمک می کند.

منبع:digitaltrendsبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *