اپراتور دوم به شایعه ها پایان داد

در چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر عقب نشینی یکی از اپراتورهای تلفن همراه از طرح ترابرد پذیری، این اپراتوری جوابیه ای را منتشر کرده است.

به گزارش کلیک، اپراتور دوم که گفته می شد از طرح ترابرد پذیری عقب نشینی کرده است، در نامه ای توضیحاتی را اراده نموده که به شرح زیر می باشد:

– به گواهی مذاکرات جلسات مشترک متعدد کارشناسی این پروژه ملی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ایرانسل آماده ‌ترین اپراتور برای اجرای طرح ترابردپذیری است و در حال حاضر از آمادگی کامل برای اجرای این طرح برخوردار است.

-اعلام می‌دارد که نامه منتشر شده در خبر فوق، یکی از مکاتبات اداری ایرانسل با سازمان تنظیم مقررات در راستای پیش ‌برد طرح ترابردپذیری شماره تلفن همراه و مذاکره درباره جزئیات آن است و مباحث مطرح شده در این نامه با هدف پیشگیری از بروز مشکل و مخاطره برای مشترکان در زمان انتقال از اپراتور فرستنده به اپراتور پذیرا عنوان شده است و به هیچ عنوان به معنای عدم آمادگی ایرانسل نیست.

-امید است به زودی با اجرای این طرح پس از سال ‌ها ممانعت، میزان آمادگی همه اپراتورها و بازیگران این عرصه در عمل به اثبات برسد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *