فرصت محدود دانلود رایگان بازی های جدید Xbox

طرفداران ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ امروز با عناوین جدیدی روبرو شدند و مشتاقانه در حال دنبال کردن عناوینی هستند که دیروز، ۱۶ می مصادف با ۲۷ اردیبهشت به روز رسانی شدند.

به گزارش کلیک، این عناوین رایگان جدید یعنی Costume Quest 2 و Peggle جایگزین عناوین قبلی خود یعنی Sunset Overdrive و Grid 2 شدند که در ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت)، از  لیست بازی‌ها حذف شدند.

بازی Costume Quest 2 تا اواسط ماه ژوئن (خرداد) برای دانلود در دسترس خواهد بود. اما علاقه مندان به بازی فقط تا پایان تاریخ ۳۱ می (۱۱ خرداد) برای دانلود این بازی فرصت دارند.

مایکروسافت هنوز هم در حال رونمایی از عناوینی است که قرار است در ماه ژوئن برای گلد ایکس باکس وان عرضه شود. معرفی این عناوین می‌تواند پیشرفت بزرگی باشد و روشی برای خود نمایی در نمایشگاه سالانه رسانه و تجارت E3 باشد، زیرا زمان زیادی به برگزاری این نمایشگاه باقی نمانده است.

برنامه ارائه بازی‌های گلد ایکس باکس وان و ایکس وان ۳۶۰

ایکس باکس وان:

  • Defense Grid 2 از ۱ تا ۳۱ می (۱۲ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد) در دسترس است.
  • Costume Quest 2 از ۱۶ می تا ۱۵ ژوئن (۲۷ اردیبهشت تا ۲۶ خرداد) در دسترس است.

ایکس باکس ۳۶۰:

  • Grid 2 از ۱ تا ۱۵ می (۱۲ تا ۲۶ اردیبهشت) در دسترس بوده است.
  • Peggle از ۱۶ تا ۳۱ می (۲۷ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد) در دسترس است.

مشترکان سرویس Xbox Live امیدوارند عناوین جدید معرفی شده توسط مایکروسافت در ماه می زودتر عرضه شوند، زیرا آن‌ها فرصت کمی برای دانلود این عناوین دارند.

دو بازی که هم اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ در دسترس هستند، به زودی در زمان در نظر گرفته برای ماه می، حذف خواهند شد.

بازی Sunset Overdrive که برای نخستین بار در ماه آپریل معرفی شد، به زودی همراه با باری Grid 2 از لیست جدیدترین نسل کنسول مایکروسافت حذف خواهند شد.

لازم به ذکر است به دلیل وجود قابلیت سازگاری عقب رو در ایکس باکس وان، هر دو بازی برای این کنسول هم می‌توانند دانلود و اجرا شوند.

مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد در صورتی که عناوین جدید برای ایکس باکس ۳۶۰ ارائه شوند، تمام آن‌ها را به صورتی عرضه کند که از طریق قابلیت سازگاری عقب روی ایکس باکس گلد نیز قابل اجرا باشند.

در ۱۶ می (۲۷ اردیبهشت) قیمت این بازی‌ها به قیمت ماه قبل بازگشت و بازی‌های جدید وعده داده شده توسط مایکروسافت به زودی جایگزین آن‌ها خواهند شد.

بازی Costume Quest 2 که دیروز برای ایکس باکس وان عرضه شد، جایگزین بازی Sunset Overdrive شد.

منبع: express

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *