تلاش برای اجرای موفق ایمیل بومی

|
۰ دیدگاه

بومی سازی شبکه های اجتماعی و ایمیل چند سالی است در میان مسئولان به مساله ای حساس تبدیل شده است.

به گزارش کلیک، رییس سازمان فناوری اطلاعات درباره ایمیل های بومی گفت: قطعا وضعیت ایمیل ‌های بومی به تدریج بهتر خواهد شد، اما به طور کلی با توجه به پرهزینه بودن نگهداری و پشتیبانی این فضا و با توجه به این‌که به ‌طور غالب گزینه‌ هایی که به عنوان ایمیل بومی مطرح می ‌شوند، قصد دارند به طور مستقل تنها سرویس ایمیل را ارائه کنند، برای اجرای موفق این کار لازم است طرح ‌های تجاری بهتری مورد استفاده قرار گیرد که این اتفاق هم به تدریج در حال رخ داده است.

معاون وزیر ارتباطات یادآور شد: نکته دیگر آنکه در ارائه خدمات ایمیل بومی و بومی‌ ساز این بخش تاکید اصلی بر آن است که شرایط فراهم شود تا داده‌ ها و اطلاعات کشور و مردم در فضای داخلی مستقل شده و کمتر مورد استفاده مراجع بین ‌الملل قرار گیرد. بدین ترتیب حتی سرویس‌ هایی که ممکن است در یک شرکت و برای کارمندان آن شرکت هم ارائه شوند می ‌توانند موثر واقع شوند و مانع خروج اطلاعات در کشور شوند.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.