با دوربین iphone مطالب را خلاصه کنید

اپلیکیشن Summize که محتواهای مختلف را خلاصه می‌کند به تازگی نسخه ۲٫۰ اپلیکیشن گوشی نیز را ارائه کرده است. این اپلیکیشن ویژگی‌های جدیدی را در رابطه با خلاصه سازی مطالب کتاب‌ها و مقالات در خود جای داده است.

به گزارش کلیک، این اپلیکیشن دو ماه پیش عرضه شد و رامی غانم ۱۸ ساله دریافت که این اپلیکیشن یک شروع طوفانی داشته است و در اپ استورهای (فروشگاه اینترنتی اپلیکیشن) کشورهای بی شماری قرار داده شده است.

اما این موفقیت برای Summize گران تمام شد، زیرا این اپلیکیشن پیش بینی نکرده است که فناوری تجزیه و تحلیل و خلاصه سازی مطالب کتب مختلف که توسط این اپلیکیشن ارائه شده بود، این چنین مورد استقبال قرار گیرد. به همین دلیل سرور‌های آن به خاطر ترافیک زیاد دچار مشکل شدند و بسیاری از کاربران جدید این اپلیکیشن با مشکل مواجه شدند.

summize-720x720

به همین دلیل در حالی که توسعه دهنگان اپلیکیشن Summize تلاش می‌کردند سرورهای این اپلیکیشن را تقویت کنند، اپ استور IOS فورا آن را از لیست اپلیکیشن‌های خود حذف کرد. بازگرداندن اپلیکیشن به روال عادی برای کاربران سابق تنها ۲ روز طول کشید؛ اما توسعه دهندگان این اپلیکیشن تصمیم گرفتند به جای اینکه هر چه سریع‌تر فایل پشتیبانی خود را در اپ استور IOS قرار دهند، همه اجزای آن را تقویت کنند.

حالا یک ماه و نیم پس از پاک شدن Summize از لیست اپ استور، این اپلیکیشن با نسخه ۲٫۰ به اپ استور IOS بازگشته است.

با آپدیت این اپلیکیشن تغییرات جدیدی در آن دیده می‌شود؛ رابطه کاری به صورت کامل دوباره طراحی شده است و پنج ویژگی جدید به آن اضافه شده است که در هنگام خلاصه کردن مطالب به کاربران کمک می‌کنند.

در نسخه ۲٫۰ این اپلیکیشن همانند نسخه قبلی آن این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با عکس گرفتن از کتب و مقالات خود، مطالب آن‌ها را خلاصه کنند. این اپلیکیشن به صورت موثری توانسته است در خلاصه سازی مطالب کمک شایانی به کاربران کند و جایگزین ابزارهای خلاصه سازی در دنیای واقعی شود.

این اپلیکیشن به لطف بهره گیری از هوش مصنوعی خودآموز، هر چقدر بیشتر مورد استفاده قرار گیرد هوشمندتر می‌شود.

در نسخه جدید این اپلیکیشن ویژگی‌های جدیدی در نظر گرفته شده است که در درک راحت‌تر مطالب به کاربران کمک می‌کنند. در نسخه دوم این اپلیکیشن یک ابزار برای دستور زبان وجود دارد که می‌تواند متن یک مقاله را بررسی کند و اصلاحات لازم را انجام دهد. ویژگی جدید دیگر این اپلیکیشن یک ابزار حاشیه نویسی است که برای افزودن لینک‌ها و پیوندها و یا خلاصه سازی مطالب مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی ابزاری برای تهیه راحت فلش کارت‌ها نیز در نسخه جدید جای داده شده است.

یکی از ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن که بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است، ویژگی “save” است که به کاربران اجازه می‌دهد خلاصه‌های خود را برای استفاده‌های بعدی ذخیره کنند. نسخه قبلی اپلیکیشن از این قابلیت برخوردار نبود.

در مورد قیمت این اپلیکیشن باید گفت که این اپلیکیشن نسخه پولی خود را که دارای قیمت ثابتی بود، کنار گذاشت و نسخه رایگان خود را انتخاب کرد که کاربران برای استفاده از امکانات جانبی این اپلیکیشن باید مبلغی را پرداخت کنند. کاربران جدید می‌توانند پنج مطلب را به صورت رایگان اسکن و خلاصه کنند. هنگامی که کاربران این مطالب را به صورت رایگان اسکن کردند، با پرداخت حق اشتراک ماهانه ۲ دلار یا سالانه ۱۴ دلار، می‌توانند به صورت بی نهایت از این اپلیکیشن استفاده کنند.

در صورتی که کاربران نسخه ۱٫۰ یا ۱٫۱ این اپلیکیشن را با قیمت یک دلار خریده باشند، اشتراک بدون محدودیت و مادام العمر برای آن‌ها لحاظ می‌شود.

اعضای تیم توسعه این نرم افزار قصد دارند در آینده از این اپلیکیشن در حیطه‌های مختلف آموزشی مانند تاریخ و شیمی نیز استفاده کنند.

منبع: digitaltrendsبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *