آمبولانس هوایی، فناوری ناجی در خدمت پزشکی

|
۰ دیدگاه

WEYERS CAVE یا (WHSV) یک سرویس آمبولانس هوایی در ایالت آگوستا است که ابزار جدیدی برای کمک به نجات زندگی انسان ها در اختیار دارد.

به گزارش کلیک، آمبولانس هوایی AirCare 5 مستقر در Weyers Cave ، در پاسخ به تماس های اورژانسی ماه اخیر، اقدام به حمل سه واحد خونی کرد که شامل دو واحد O منفی و یک واحد O مثبت بوده که مورد دوم می تواند برای مردان استفاده شود.
جیم میلر یکی از پرستاران و سوپروایزرهای درون آمبولانس هوایی AirCare 5 گفت: اگر شما به فردی برخورد کردید که به شدت مصدوم شده است – که مقدار خون زیادی را در اثر قطع عضو ، یا بیرون افتادن از اتوموبیل و یا تصادف با موتور، از دست داده – رساندن خون به آنها می تواند برایشان اهمیت مرگ و زندگی را روشن کند.
برای نگه داشتن خون در دمای مناسب، از بسته های یخ استفاده می شود. در صورتی که خون در مدت ۲۱ روز مورد استفاده قرار نگیرد، به یک بیمارستان داده می شود.
از زمانی که AirCare 5 شروع به حمل خون برای تزریق کرده است، حداقل یک نفر که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، از مرگ نجات یافته است.
میلر در ادامه افزود: اگر ما در هر سال فقط یک نفر را از مرگ نجات دهیم، همه سرمایه گذاری ها و همه زمانی که صرف کرده ایم جبران خواهد شد.
بر اساس نظر میلر، همکاری های جدیدی نیز با مشارکت خدمات انتقال خون ویرجینیا می تواند صورت بگیرد.
منبع:whsv

0 پسندیده شده
هدی زارعی.کارشناس ارشد زبان انگلیسی. علاقه مند به فناوری های پزشکی و بیولوژیکی.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.