قیمت نوت بوک روکش طلای HP چقدر است؟

|
۰ دیدگاه

از گلایه درباره مبلغ پرداختی برای لپ تاپ خود دست بردارید. شرکت HP فقط دو نوت بوک خود را به قیمت یک اتومبیل لوکس به فروش رساند.

به گزارش کلیک، مبلغ ۳ هزار دلاری که شما برای یک لپ تاپ با مشخصات پیشرفته پرداخت می کنید چندان زیاد نیست. HP روز جمعه اعلام کرد که دو عدد لپ تاپ مدل Spectre 13.3 این شرکت را بیش از ۶۰ هزار دلار به فروش رسانده است. بله، دو لپ تاپ به قیمت یک اتومبیل لوکس٫
البته این مدل ها جزو لپ تاپ های استاندارد رایج نیستند. این دو لپ تاپ به سفارش مشتری ساخته شده و با استفاده از الماس ها، طلاها و کریستال های Swarovski توسط هنرمندان مشهوری مانند جِس هاناه و تورد بونجی تزئین شده اند.

pic3
فقط دو عدد از این لپ تاپ های سفارشی ساخته شده است و در این هفته در خلال فستیوال فیلم کَن به نفع بنیاد نلسون ماندلا به مزایده گذاشته شد. HP درباره قیمت دقیق هر یک و یا خریدار آن چیزی اعلام نکرده است، اما این شرکت گفته که هر دوی آنها را به مبلغ بیش از ۶۰ هزار دلار فروخته است.
ویژگی های این لپ تاپ ها آشکار نشده است، اما حدس می زنیم که دارای هسته Core i7 Skylake و ۵۱۲ گیگا بایت SSD باشند. هنوز مشخص نشده که این دو لپ تاپ بر پایه چه سیستمی هستند، اما آنهایی که نتوانسته اند برای شرکت در مزایده در جشنواره کَن حاضر شوند می توانند بررسی عملی ما را درباره این لپ تاپ ها بخوانند.

منبع:mashable

0 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.