تغییرات گسترده در به روز رسانی اخیر بازی Clash of clans

اگر شما هم از طرفداران میلیونی بازی Clash Of Clans هستید و دوست دارید بدانید در آپدیت اخیر شرکت Supercell چه تغییراتی در بازی ایجاد شده، مطلب زیر را دنبال کنید.

به گزارش کلیک، اگر شما Clash Of Clans بازی می کنید، شاید درباره ی آپدیتی که شرکت Supercell برای بازی منتشر کرده است اطلاعاتی داشته باشید، اما می دانید چه تغییراتی در بازی ایجاد شده است؟

تجهیزات و سطح جدید نیرو ها 

وقتی که آپدیت را دانلود کردید، یکی از چیز هایی که متوجه آن خواهید شد، فضای اشغالی برای سرباز Bowler است که از ۸ خانه به ۶ خانه کاهش پیدا کرده است که باعث می شود این سرباز با ارزش تر شود و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

تغییر دیگری که مشاهده می کنید، ایجاد امکانی برای ارتقای Spring Trap در Town Hall هفت به بالا است که اندازه آن بزرگ تر می شود و سربازان بیشتری را به هوا پرتاب می کند.

در Town Hall یازده، سطح های جدیدی از جمله Cannon سطح ۱۴، Lava Hound سطح ۴ و Balloon سطح ۷ ایجاد شده است که باعث می شود ارتش هوایی و دفاع زمینی خود را تقویت کنید.

تغییرات اضافی

در کنار سطح های اضافه شده و بهبود بازی، شما می توانید از سایر تجهیزات جدیدی که به تازگی اضافه شده است لذت ببرید. به عنوان مثال در بخش Edit Mode ویژگی های جدیدی اضافه شده است که با استفاده از آن ها می توانید چینش دهکده خود را سریع تر و راحت تر تغییر دهید. همچنین می توانید بر روی کارگر خود ضربه بزنید تا پیشنهاد هایی برای ارتقای ساختمان ها مشاهده کنید.

آپدیت جدید Clash Of Clans این امکان را به شما می دهد که جزئیات قبیله های دیگر را ببینید، چون که بخش War Log آن ها هم اکنون قابل مشاهده است. همچنین می توانید اطلاعات به روزی درباره ی این که چند نفر در حال تماشای حمله ی شما هستند به دست بیاورید.

به هم رساندن بازیکنان قدیمی و جدید 

طبق گفته ی متخصصین این صنعت، آپدیت اخیر به منظور علاقه مند نگه داشتن بازیکنان Clash Of Clans طراحی شده است تا بازیکنان قدیمی را متقاعد کند که دوباره بازی کنند. آیا فکر می کنید آپدیت اخیر Supercell توجه بازیکنان قدیمی را جلب می کند؟ اگر شما دیگر Clash Of Clans بازی نمی کنید، آیا این ویژگی های جدیید شما را به بازی کردن دوباره تشویق می کند؟

منبع:neurogadgetبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *