پاسخ “های” هکرهای سعودی با “هوی” هکرهای ایرانی

|
۸ دیدگاه

یک گروه از هکرهای ایرانی، در پاسخ به تهدیدات اخیر عربستان و حملات سایبری روز گذشته به سایت مرکز آمار ایران، حملات گسترده ای را به وب سایت های دولتی عربستان آغاز کرده اند که این اقدام پاسخ سریعی به حملات روز گذشته به سایت های دولتی ایرانی محسوب می شود.

به گزارش کلیک، پس از حمله هکرهای سعودی به وب سایت های دولتی ایران که منجر به هک شدن وب سایت مرکز آمار ایران شد و در واقع آغاز جنگ سایبری عربستان سعودی علیه کشورمان تلقی می شد، هکرهای ایرانی حملات گسترده ای را ترتیب داده و به وب سایت های حساس و دولتی سعودی ها ضربه زدند. در صفحه اصلی این سایت ها عبارت “یا حسین مظلوم” را قرار دادند.

cyberarmyofiran

از سوی دیگر، این هکرها در پیام هایی که در دیگر سایت ها منتشر کرده اند، به عربستان سعودی و حامیان آن درباره حمله به ایران هشدار و اخطار داده اند که اگر این تهدیدها علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا کند، به سایت های بیشتری حمله خواهد شد. هنوز از تعداد دقیق سایت های هک شده اطلاع دقیقی در دست نیست. اما به نظر می رسد این بار جبهه های جنگ به حوزه سایبری کشیده شده است و این تازه ابتدای یک جنگ تمام عیار سایبری دو کشور رقیب محسوب می شود.

لیست برخی سایت های هک شده :

۴۵۸۸۱۹۹_۸۵۴

1 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

۸ دیدگاه

توسط: ناشناس

سایت وزارت نیرو هم هک شد !
http://rseso.ir/by.htm
کافیه به سایت های هک شده توسط تیم جنرال نگا کنید از صفحه ی ۸ به بعد سایت های ایرانیه
http://www.zone-h.org/archive/published=0/page=6

توسط: mamal

والا ما که چیزی ندیدیم! خوبه الان سایت شما تو اینترنت هست و لینک سایتهای هک شده رو هم هرکسی میتونه ببینه! من فکر کنم برای گول زدن مردم در داخل کشور یک سری آدرسها رو به صفحات دیگری هدایت کردن مثل وقتی که سایتی رو از بخاطر محتوای غیر اخلاقی از دسترس خارج میکنن فقط اینبار میفرستن به یکی از این صحفات که عکسش رو گذاشتین!!!

توسط: ناشناس

دمشون گرم.
منتظر مسئولین بمونیم که فقط باید حرص بخوریم

  توسط: محسن

  خب شما اگه شک داری می تونی از آی پی خارج از ایران چک کنی سایت رو.

توسط: نفر

mamal جان فکر کنم شما می تونید با فیلتر شکن هم این سایتارو چک کنین اگر با فیلتر شکن هم باز نشد یعنی هک شده در غیر این صورت یک redirect ساده بیشتر نیست

  توسط: حسین

  درود به ایران وایرانی
  میگه!
  زدی ضربتی ضربتی نوش کن

توسط: امیر علی

آقا اینو من در عربستان چک کردم دروغ بود همه سایتها کار میکردند و هیچ مشکلی نداشتند ! ینی ایران هیچ کاری برای این جریان نکرده دوستان من و این خوبه !
دلیلم اینست که باید ادم یه مقدار سیاست بخرج دهد و این سرو صداهای بیخودی در داخل ایران میشود مصرف داخلی دارد مثه همین سایت !

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
 • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
 • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.