چگونگی غیرفعال کردن Flash Player در مرورگر کروم

|
۰ دیدگاه

در مرورگر کروم خود Adobe’s Flash Player را غیرفعال کنید، قبل از اینکه گوگل این کار را برای شما انجام دهد.

کلیک – گوگل برنامه‌ریزی کرده است که در آینده نزدیک، کروم به صورت اتوماتیک از فلش پشتیبانی کند. آیا می‌خواهید اکنون بازی کامپیوتری را از سر بگیرید؟ اکنون به شما می‌گوییم چگونه Adoble’s Flash Player را فعال کنید.

گوگل اعلام کرده است که در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۶ از HTML5 به صورت پیش‌فرض استفاده خواهد کرد و فلش فقط بر روی برخی از دامین‌ها باقی خواهد ماند. این دامین‌ها، دامین‌های محبوبی مانند یوتیوب، فیس‌بوک‌ و آمازون هستند.

بهترین مرورگر وب

کروم همچنان از فلش پشتیبانی خواهد کرد، اما کاربران مجبور خواهند بود که آن را در برخی وب‌سایت‌ها فعال کنند، گوگل معتقد است HTML5 امن‌تر و بارگذاری آن سریع‌تر است و انرژی کمتری مصرف می کند. فعال‌سازی فلش امروزه به صورت اجتناب ناپذیری در لیست کارهایی که فرد باید انجام دهد قرار گرفته است. این کار به راحتی قابل انجام است، تمام چیزی که شما نیاز دارید این است که به تنظیمات کروم رفته و مسیر زیر را دنبال کنید:

Chrome> Preferences> Settings> Show Advanced Settings > Privacy

سپس روی Content settings  کلیک کنید. با اسکرول بار پایین‌تر بروید تا وقتی که Plugins را مشاهده نمایید، سپس در این قسمت، گزینه Let me choose when to run plugin content را انتخاب کنید.

با انتخاب یا عدم انتخاب این گزینه شما می‌توانید فلش را فعال یا غیرفعال کنید.

منبع: trustedreviews

0 پسندیده شده
آذر کاظمی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.