همان طور که اطلاع دارید، کمپانی مایکروسافت هر هفته در شبکه بزرگ و محبوب ایکس باکس لایو، چندین عناوین ویدیویی را با تخفیف های ویژه ای، در اختیار دارندگان کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ قرار می دهد.

از آن جا که دیگر شاهد تولید کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیستیم، قطعا تعداد این بازی های تخفیف خورده نسبت به عناوین ایکس باکس وان بسیار کمتر هستند اما خوشبختانه کمپانی مایکروسافت همچنان به پشتیبانی از کنسول نسل هفتم خود یعنی Xbox 360 ادامه می دهد. با اتمام یک هفته میلادی، مایکروسافت لیست عناوین تخفیف خورده شبکه ایکس باکس لایو را در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، شرکت نامدار مایکروسافت در این هفته، نسخه معمولی و نسخه ویژه عنوان Battleborn، Grand Theft Auto V، بازی ورزشی NBA 2K16، بسته الحاقی Battlefield Hardline Getaway و… را با تخفیف های مختلفی برای دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ به فروش می رساند. یکی از بهترین پیشنهاد های این هفته مایکروسافت، رایگان شدن بسته الحاقی گت وی بازی بتلفیلد هارد لاین می باشد که تنها کاربران گلد این شبکه، می توانند این بسته الحاقی را به صورت رایگان برای دو کنسول Xbox One و Xbox 360 دریافت کنند.

اگر یکی از کاربران شبکه ایکس باکس لایو باشید، حتما در فروشگاه های این شبکه، به فروش اکانت های گلد (ویژه) برخورد کرده اید. بخشی از درآمد کل کمپانی بزرگ مایکروسافت از شبکه پرطرفدار ایکس باکس لایو به دست می آید که این شرکت، با فروش حساب های کاربری گلد، امکانات و قابلیت های جدید و منحصر به فردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این حساب های کاربری به صورت یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله در فروشگاه ایکس باکس و مایکروسافت به فروش می رسد. برای جلب رضایت این نوع کاربران، مایکروسافت هر هفته با ارائه تخفیف های وسوسه انگیز، علاوه بر اینکه میزان فروش بازی های ویدیویی را افزایش می دهد، کاربران نیز می توانند با پرداخت هزینه کمتری، به بازی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. به همین علت، تمامی عناوین لیست زیر، مخصوص کاربران گلد شبکه ایکس باکس لایو در نظر گرفته شده اند.

همان طور که مشاهده می کنید، در قسمت جلو نام برخی از عناوین ویدیویی، علامت ستاره (*) وجود دارد. این علامت بدان معناست که تخفیف هایی که برای این بازی ها در نظر گرفته شده اند، برای تمامی کاربران شبکه ایکس باکس لایو (کاربران عادی شبکه Xbox Live) قابل استفاده می باشد و نیازی به عضویت به عنوان کاربر گلد این شبکه ندارید. از عناوینی که به صورت همگانی شامل تخفیف شده اند، می توان به بازی های نسخه ویژه Battleborn و NBA 2K16 Starter Pack Bundle اشاره کرد.

یکی از مزایای دیگر عضویت در سرویس کاربران گلد شبکه ایکس باکس لایو، دریافت بازی های رایگان در هر ماه می باشد. چند روز پیش، کمپانی مایکروسافت به صورت رسمی از عناوین رایگان ماه ژوئن سال میلادی جاری رونمایی کرد. بر اساس گزارش منتشر شده، بزودی عنوان پرطرفدار The Crew که ارزش آن، ۳۰ دلار است، به صورت رایگان در اختیار دارندگان کنسول ایکس باکس وان قرار خواهد گرفت. همچنین نسخه ایکس باکس وان بازی Goat Simulator نیز در ماه ژوئن، رایگان می شود.

دارندگان کنسول ایکس باکس ۳۶۰ که در سرویس کاربران گلد شبکه Xbox Live عضو هستند، می توانند در ماه جاری میلادی، دو بازی Super Meat Boy و XCOM: Enemy Unknown را به صورت کاملا رایگان دریافت کنند. شایان به ذکر است که این پیشنهادها، بزودی به پایان خواهند رسید. پس برای دریافت این عناوین، به سرعت دست به کار شوید. برای مشاهده متن کامل این خبر و کسب اطلاعات بیشتر، اینجــــــــا کلیک کنید.

توجه داشته باشید که تمامی تخفیف های زیر، تا روز ۱۷ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ در دسترس قرار خواهند بود و پس از آن، عناوین جدید دیگری شامل تخفیف می شوند. پس اگر بازی مورد نظر خود را در لیست زیر مشاهده کردید، به سرعت به خرید آن اقدام فرمایید.

در زیر می توانید لیست کامل عناوین تخفیف خورده دو کنسول نسل هفتم و هشتم مایکروسافت یعنی ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان را مشاهده کنید.

عنوان کنسول ایکس باکس وان:

 • Battleborn – میزان تخفیف: ۳۵ درصد
 • Battleborn Digital Deluxe* – میزان تخفیف: ۳۵ درصد
 • Battlefield Hardline Getaway – بسته الحاقی – میزان تخفیف: ۱۰۰ درصد (رایگان)
 • Grand Theft Auto V – میزان تخفیف: ۳۵ درصد
 • Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash – میزان تخفیف: ۴۰  درصد
 • Grand Theft Auto V & Megalodon Shark Cash Card Bundle – میزان تخفیف: ۵۰  درصد
 • Grand Theft Auto V & Whale Shark Cash Card Bundle – میزان تخفیف: ۴۵ درصد
 • NBA 2K16 – میزان تخفیف: ۴۰ درصد
 • NBA 2K16 200,000 VC – محتوای اضافه – میزان تخفیف: ۳۰ درصد
 • NBA 2K16 450,000 VC – محتوای اضافه – میزان تخفیف: ۵۰ درصد
 • NBA 2K16 75,000 VC –  محتوای اضافه – میزان تخفیف: ۱۰ درصد
 • NBA 2K16 Michael Jordan Special Edition – میزان تخفیف: ۴۵ درصد
 • NBA 2K16 Starter Pack Bundle* – محتوای اضافه – میزان تخفیف: ۴۵ درصد
 • Tony Hawk’s Pro Skater 5 – میزان تخفیف: ۶۰ درصد

عنوان کنسول ایکس باکس ۳۶۰:

 • Battlefield Hardline Getaway – بسته الحاقی – میزان تخفیف: ۱۰۰ درصد (رایگان)
 • Guncraft: Blocked and Loaded – میزان تخفیف: ۵۰ درصد
 • NBA 2K16  – میزان تخفیف: ۵۰ درصد
 • Tony Hawks Pro Skater 5  – میزان تخفیف: ۵۰ درصد
 • Tony Hawk’s Pro Skater HD – میزان تخفیف: ۶۷ درصد

در پایان این گزارش، دیدگاه شما در رابطه با عناوین تخفیف خورده این هفته شبکه محبوب ایکس باکس لایو چیست؟ کدام یک از عناوین ذکر شده در لیست بالا را خریداری خواهید کرد؟ آیا عنوان مورد نظر شما در لیست بالا حضور دارد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما با دیگر کاربران رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Major Nelson