استفاده از پیام رسان فیسبوک اجباری شد

 

فیس بوک از این پس کاربران این شبکه اجتماعی را مجبور به دانلود اپلیکیشن مسینجر فیس بوک برای ادامه مکالمات خود می کند.

 

به گزارش کلیک، فیس بوک با دارا بودن بالغ بر ۱٫۲۳ میلیارد کاربر فعال در سرتا سر جهان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود. این شرکت در اقدامی با حذف امکان پیام رسانی در اپلیکیشن مخصوص گوشی های هوشمند کاربران را ملزم به دانلود اپلیکیشن مسینجر فیس بوک برای ادامه بهره وری از امکان پیام رسانی این شبکه اجتماعی کرده است.

در حال حاضر این اپلیکیشن، به محض دریافت پیام در فیس بوک با درخواست از کاربر وی را به سمت دانلود اپلیکیشن پیام رسان جانبی این نرم افزار سوق می دهد. اگرچه همزمان پیام دریافتی را نیز برای کاربر به نمایش میگذارد. کارشناسان این شرکت معتقدند تا آینده ای نه چندان دور این شبکه اجتماعی به طور کلی اقدام به حذف قابلیت پیام رسانی از طریق این اپلیکیشن خواهد کرد و تنها این امکان را در اختیار اپلیکیشن مسینجر فیس بوک قرار خواهد داد.

برای بسیاری این اقدام فیس بوک خوشایند نخواهد بود، چرا که بسیاری از کاربران علاقه ای به دانلود و استفاده از نرم افزار دومی برای دریافت و ارسال پیام در اپلیکیشن فیس بوک ندارند و ترجیح می دهد تمامی امور مربوطه در همان اپلیکیشن انجام شود تا مجبور به دانلود اپلیکیشن جانبی نباشند.

حال آنکه فیس بوک در این اپلیکیشن ویژگی های خاصی از جمله، تماس صوتی، ارسال کلیپ ها و تصاویر، استفاده از استیکرهای متنوع در مکالمه و امکان برقراری پیام تصویری را در نظر گرفته است تا ارزش دانلود کردن این اپلیکیشن جانبی را به کاربران خود بیش از پیش یاد آور شود.

 

منبع: http://thenextweb.com



بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *