هواوی باز هم نکسوس می سازد

|
۰ دیدگاه
huawei-nexus-6-rumors-release-date-features-and-specs

طبق گفته یکی از مدیران منطقه ای هواوی، این شرکت امسال نیز وظیفه تولید گوشی هوشمند نکسوس گوگل را  بر عهده خواهد داشت.

به گزارش کلیک، طبق گزارش خبرگزاری Gearburn، شارلین مانیلال، مدیر کل شرکت هواوی در منطقه جنوب آفریقا گفته است: ما امسال نیز مثل سال گذشته گوشی نکسوس تولید می کنیم.

اولین گوشی نکسوس ساخت هواوی به نام Nexus 6P سال گذشته رونمایی و روانه بازار شد.

ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت گوگل نیز اخیرا اعلام کرده است که این شرکت همکاری عمیق تری با شرکت سازنده نکسوس بعدی خواهد داشت و این همکاری فراتر از ارائه نسخه خام و جدید اندروید روی آن گوشی خواهد بود.

او می گوید: تا کنون نقطه قوت گوشی های نکسوس اندروید جدید آن ها بود، ولی از حالا به بعد قابلیت های بیشتری در آن ها قرار می گیرد و مشتریان شاهد نرم افزار های جدیدی خواهند بود.

طبق گزارشات منتشر شده در اوایل سال جاری، گوگل قرار داد های گسترده ای را با HTC برای ساخت دستگاه های نکسوس امضا کرده هر چند HTC این مسئله را تایید نکرده است.

البته باید به این نکته توجه داشت که گوگل اغلب با چند شرکت به صورت همزمان همکاری می کند (همانطور که سال گذشته علاوه بر هواوی، LG نیز یک دستگاه نکسوس روانه بازار کرد).

منبع:msn

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.