تغییر نام سرویس ارزش افزوده موبایل

|
۰ دیدگاه
a5b2b9c6578e4904b87eb2523b181952

مشترکان دائمی اپراتور اول با پیامی از سوی این اپراتور مواجه شدند که در آن گفته شده بود: از این دوره در صورتحساب عنوان «ارزش افزوده» به «خدمات مبتنی بر محتوا» تغییر یافته است.

به گزارش کلیک، سرویس ارزش افزوده شامل پیامک‌ هایی است که محتوای پولی را دست مشترکان موبایل می رساند البته عموم مردم آن را با عنوان پیامک تبلیغاتی می شناسند. این در حالی است که پیامک‌ های تبلیغاتی و انبوه با پیامک‌ های ارزش‌ تفاوت دارند.

در واقع پیامک‌ های تبلیغاتی رایگان و پیامک‌ های ارزش ‌افزوده دارای هزینه هستند.

در واقع این شرکت های تامین محتوا (CP) و خدمات ارزش افزوده هستند که در قالب کسب‌ و کارهایی مستقل با اپراتورهای موبایل همکاری می ‌کنند و از بستر ارتباطی آنها برای توزیع محتوا و خدمات ارزش افزوده جهت ترافیک آفرینی برای اپراتور و کسب درآمد برای خود استفاده می نمایند.

ناظر اصلی بر فعالیت های این شرکت ها، طبق دستور شورای عالی فضای مجازی، وزارت ارشاد است. براین اساس هزینه‌ سرویس ارزش افزوده هم به اپراتورها مربوط نمی ‌شود و در جیب CPها می‌رود.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.