رتبه بندی شرکت های بازی ساز

|
۰ دیدگاه

پس از اعلام خبر پروانه ساخت گرفتن ده بازی داخلی، تازه ترین خبرها حاکی از رتبه بندی شرکت های بازی ساز تا اوایل تابستان است.

به گزارش کلیک، کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی ‌های رایانه ‌ای، گفت: با راه ‌اندازی دو سامانه ملی کاریابی و محتوای آموزشی برای شرکت‌ های بازی ‌ساز و عضویت شرکت‌ ها در آن، نظام رتبه ‌بندی شرکت ‌های فعال در این زمینه از ابتدای تیرماه آغاز خواهد شد.

کریمی قدوسی بیان کرد: ما شرکت های بازی سازی را به صورت مشخص و با اعلام قبلی رتبه بندی خواهیم کرد و آن ‌ها را به سازمان ‌ها و ارگان‌ هایی که می ‌خواهند بازی بسازند معرفی می‌ کنیم تا حمایت شوند.

وی افزود: تا کنون ۲۰۰ شرکت در بنیاد ثبت شده است که تنها ۵۰ شرکت فعال داریم که بازی سازی می ‌کنند.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی ‌های رایانه ‌ای اضافه کرد: یک کار حمایتی که از بهار امسال انجام می ‌دهیم ارائه سرویس میزبانی بازی آنلاین ایرانی است چرا که بازی‌ سازان ما به سمت ساخت بازی‌ های آنلاین حرکت کرده‌ اند.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.