اینترنت امشب ارزان می شود

|
۲ دیدگاه

پس از گذشت مدتی از وعده کاهش قیمت اینترنت، وزیر ارتباطات اعلام کرد تکلیف این موضوع در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات مشخص خواهد شد.

به گزارش کلیک، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در تلاشیم تعرفه‌ های اینترنت را با مکانیسم مشخصی کاهش دهیم که بستگی به تصمیم‌ گیری امشب کمیسیون تنظیم مقررات دارد اما این کاهش تعرفه کمتر از ۱۵درصدی که قول داده بودم، نیست.
واعظی اضافه کرد: این تعرفه ‌های جدید می تواند بازار استفاده از محتوای داخلی تحت عنوان شبکه ملی اطلاعات را گسترش دهد.

وزیر ارتباطات اشاره کرد: سازمان تنظیم مقررات درباره مقررات گذاری شبکه ملی اطلاعات تلاش هایی را انجام داده است. کارها در بخش امنیت شبکه ملی اطلاعات برای تامین امنیت ارتباطات در این شبکه در حال پیگیری است.
وی اظهار داشت: سازمان فناوری اطلاعات نیز در بخش خدماتی که باید در شبکه ملی اطلاعات ارائه شود فعالیت ‌های گسترده ‌ای را انجام داده است.
وزیر ارتباطات درخصوص شبکه ملی اطلاعات نیز بیان کرد: امیدوار هستم بر اساس برنامه شبکه ملی اطلاعات تا اواسط امسال فاز اول شبکه ملی اطلاعات راه ‌اندازی و سرویس‌ های جدیدی در این قالب به مردم ارائه شود.
وی هم چنین اظهار داشت: مدت هاست که روی پیوست فرهنگی شبکه ملی اطلاعات کار شده و اکنون نیز سازمان تنظیم مقررات روی این موضوع کار می‌کند. امیدواریم در زمان رونمایی از شبکه ملی اطلاعات در اواسط امسال، پیوست ‌های فرهنگی و امنیت این شبکه نیز ارائه شود.
واعظی اضافه کرد: در اولین فرصت کل اقدامات صورت گرفته برای راه ‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به شورای عالی فضای مجازی گزارش خواهد شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: مشکل گشا

مشکل فقط قیمت اینترنت نیست
مساله خفقان سیاسی باقی مانده دولت قبل کی حل می شود؟؟؟
تا کی جوانان مومن و فهمیده باید از فشار عصبی دندان بفشارند و فحش …..بدهند

توسط: علی

همه دنیا دارن جهانی میشن ما دنبال محدودیتهای بیشتر برای خودمون هستیم. بالاخره تو این دنیای هفت میلیاردی ما وصله ناجوریم یا بقیه دنیا؟

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.