پخش زنده رویدادها با پلتفرم بومی

اولین قدم ها در جهت پخش زنده رویدادها با تحت پوشش قرار گرفتن اولین کنسرت آنلاین کشور در تالار اندیشه حوزه هنری توسط پلتفرم بومی کیومری، برداشته شد.

به گزارش کلیک، محمد پرویزی، مدیرعامل شرکت خلاق برهان، گفت: live streaming به جریان زنده پخش ویدئو گفته می‌ شود یعنی همان خدماتی که در گذشته به برخی از مراکز خاص نظیر دانشگاه تهران ارائه می ‌دادیم و کاربرد آموزشی داشت.
پرویزی اضافه کرد: این خدمات در گذشته به صورت محدودی در کشور وجود داشت که ما پس از سال ‌ها تلاش توانستیم با فراهم کردن زیر ساخت ‌های مناسب نرم ‌افزاری و سخت افزاری این فناوری را با ظرفیت گسترده و سرعت بالا؛ برای اولین بار در ایران ارائه دهیم. این مهم با توسعه شبکه CDN در کشور ایجاد شد به طوری که کلیه هموطنان می توانند در کلیه نقاط ایران به طور یکسان و با کیفیت مناسب از این امکانات بهره ببرند.
وی ادامه داد:ذائقه مخاطب امروزی در حوزه فناوری و ارتباطات بسیار تغییر کرده است و با شتاب زیادی که تکنولوژی در این حوزه دارد، مخاطب چیز‌هایی را می‌ طلبد که با تفکر سنتی و آنچه پیش از این بوده تفاوت دارد. ذائقه مخاطب امروزی یک اتفاق جدید و نو می‌خواهد.
او توضیح داد: کیومری به عنوان تنها دپارتمان تخصصی استریمینگ ویدئو؛ می‌ تواند با ارائه خدمات live streaming درخصوص پخش مسابقات ورزشی، پخش سخنرانی‌ ها، همایش ‌ها و به طور کلی هر رویدادی که پخش زنده آن برای مخاطب امروزی جذابیت دارد راهگشا باشد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *