E3 2016: عنوان Batman: The Telltale Series در تابستان امسال عرضه می شود

پیش از این استودیو تیل تل بازی جدید Batman The Telltale Series را معرفی کرده بود، و در حال حاضر ما اطلاعات بیشتری در مورد این بازی از جمله تصاویر جدید، نام تجاری جدید و تاریخ رسمی انتشار آن در دست داریم.

به گزارش کلیک، این استودیو تایید کرده است که بازی روایت محور بتمن در سراسر کنسول های خانگی، مایکروسافت ویندوزها، مک بوک ها و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی خواهد شد. همچنین تایید کرده است که این بازی در نمایشگاه بازی های کامپیوتری E3 2016 ظاهر خواهد شد.

مدیر عامل و موسس کوین برونر در مورد بازی های پیش رو اعلام کرد، ما در ساخت داستان بتمن بسیار کوشش کرده ایم که بازیکن ها را به طوری به جای شخصیت بروس وین قرار دهیم که حس کنند در پشت نقاب او قرار دارند و می توانند در مجوعه ای درام، اکشن، جنایی، مملو از فساد و شرارت به دقت حرکت کنند و در هر گوشه ای از شهر Gotham کمین بگیرند. زندگی پیچیده و روح منکسر بروس وین است که او را تبدیل به شخصیتی بی باک و دلیر کرده و تابستان امسال آغاز سری های این بازی برای بازیکنان در سراسر دنیا فراهم خواهد شد.

به علاوه، این استودیو همچنین شخصیت های دیگر این بازی روایت محور Batman The Telltale Series را به اشتراک گذاشته است، از جمله: تروی بیکر، تراویس ویلینگام، و ….

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وبلاگ رسمی Telltale Games را چک کنید.

برند بازی بتمن

با فرا رسیدن تاریخ انتشار این بازی، شما قادر خواهید بود بازی Batman The Telltale Series را در تابستان سال ۲۰۱۶ تهیه کنید، علاوه بر دانلودهای دیجیتالی، این بازی در کنسول های خانگی همراه با ۵ اپیزود به بازیکن ها ارائه خواهد شد.

منبع: Segmentnextبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *