E3 2016: تاریخ عرضه عنوان Recore مشخص شد

به برگزاری رسمی کنفرانس مایکروسافت در E3 سال میلادی جاری، کمتر از یک روز باقی مانده و قبل از برگزاری آن، تصاویر و اطلاعات جدیدی از عناوین حاضر در این مراسم منتشر می شود. در جدیدترین این خبرها، به تازگی چند تصویر از بازی مورد انتظار و انحصاری کنسول ایکس باکس وان یعنی Recore در سراسر فضای مجازی پخش شد. این تصاویر برای اولین بار توسط کاربری ناشناس در انجمن معتبر Neogaf به نمایش گذاشته شد که در طی آن، تاریخ عرضه دقیق بازی نیز اعلام شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، ساعاتی پیش کاربری ناشناس در فروم شناخته شده Neogaf، دو تصویر از بازی مورد انتظار Recore منتشر کرد. احتمال می رود که این دو تصویر جدید، از روی ویدیوی بازی ری کور گرفته شده که این ویدیو، در طول کنفرانس مایکروسافت به نمایش گذاشته خواهد شد. البته تصاویر منتشر شده، اطلاعاتی از حال و هوای بازی و گیم پلی آن در اختیار ما قرار نمی دهد و گویا هدف از قرار دادن این تصاویر، مشتاق کردن گیمرها و طرفداران آن جهت مشاهده مراسم E3 و کنفرانس مایکروسافت است.

در زیر می توانید تصاویر منتشر شده از عنوان Recore را مشاهده کنید.

همچنین در ادامه این تصاویر، به تاریخ عرضه دقیق بازی Recore نیز اشاره شد. طبق ادعای این کاربر، عنوان بی نظیر Recore در تاریح ۱۳ سپتامبر سال میلادی جاری مصادف با ۲۳ شهریور ماه سال ۱۳۹۵ در آمریکای شمالی، ۱۵ سپتامبر در کشور ژاپن و ۱۶ سپتامبر در اروپا و سایر نقاط جهان، برای کنسول نسل هشتم مایکروسافت (ایکس باکس وان) و همچنین رایانه های شخصی قابل دسترس خواهد بود. این اطلاعات، در کنفرانس شرکت مایکروسافت تایید یا تکذیب خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، همراه ما باشید….

به علاوه، تصویری از باکس آرت این عنوان ویدیویی توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به نام ItsameDennis، به نمایش گذاشته شده است که طبق آن، گویا سازندگان بازی تغییراتی را در کاور اورجینال بازی به وجود آورده اند. باکس آرت قبلی در فروشگاه بزرگ آمازون موجود می باشد و شما با مراجعه به صفحه پیش فروش بازی، می توانید باکس آرت آن را مشاهده کنید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تصاویر منتشر شده از عنوان Recore چیست؟ چه انتظاراتی از این بازی انحصاری ایکس باکس وان و رایانه های شخصی دارید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *