ارسال مرسولات پستی ایران به سراسر جهان بدون واسطه

|
۰ دیدگاه

در نمایشگاه چاینا اکسپرس، دو شرکت حمل و نقل ایرانی TPG و شرکت چینی YUNDA قرارداد همکاری امضا کردند. لازم به ذکر است که شرکت پست سریع TPG با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران همکاری دارد.

به گزارش کلیک، این همکاری باعث خواهد شد برای نخستین بار مرسولات پستی ایران بدون نیاز به کشور واسط ارسال شوند. با قرارداد جدید عملیات حمل و نقل با استفاده از ناوگان هواپیمایی‌ ایران و با قیمت پایین تر نسبت به گذشته انجام می‌شود.

TPG فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ در زمینه حمل و نقل شروع کرد و تا کنون در ۷۲ شهر کشور، یکی از بزرگترین شرکت‌ های ایرانی حوزه پست و حمل و نقل بین المللی و داخلی، خدمات جا به ‌جایی مرسولات پستی، اوراق و اسناد و محموله‌ های سبک و سنگین، تفکیک و توزیع محموله ها در مراکز استان ها و سایر کشور ها را ارائه می‌دهد.

شرکت چینی YUNDA اکسپرس نیز یکی از بزرگترین شرکت های حوزه حمل و نقل در سطح جهانی است که با ۶۵ هزار کارمند در شعب مختلف خود، ارسال مرسولات از چین به مقصد ایران را عهده دار شده است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.