E3 2016: از نسخه جدید بازی Prey رونمایی شد

|
۰ دیدگاه

پس از یک سری شایعات طولانی مدت در مورد بازی Prey، سرانجام کمپانی بازی ساز بتسدا از نسخه جدید این بازی محبوب رونمایی کرد.

به گزارش کلیک، در ابتدا بازی Prey 2 در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط کمپانی Human Head معرفی شده بود، اما بعد از لغو شدن آن، طرفداران این بازی از ساخت دوباره آن نا امید شده بودند تا اینکه بتسدا ساعاتی پیس از نسخه جدید آن در کنفرانس مطبوعاتی E3 2016 پرده برداری کرد.

این بازی که روایتی از سال ۲۰۳۲ را نشان می دهد، شما را همراه شخصیت داستانی مردی می کند که قصد دارد بشریت را برای همیشه تغییر دهد. در این بازی شما با حمله بیگانگان فضایی روبرو هستید که باید با استفاده از تمام ابزارهای موجود برای بقا خود تلاش کنید.

رسانه کلیک، شما را به دیدن تصاویر جدید از عنوان Prey دعوت می کند.

prey_e3_2016_1
prey_e3_2016_2
prey_e3_2016_3
prey_e3_2016_4
prey_e3_2016_5

این بازی سال آینده‌ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می شود و از جزئیات بیشتر آن در کنفرانس Quake پرده برداری خواهد شد. Colantonio آن را تحت عنوان بازی ویدوئی توصیف می کند که شخصیت اصلی آن با پیچیدگی روانی همراه است و ذهن گیمر را بسیار درگیر می سازد.

کنفرانس بتسدا E3 2016 بسیار مهیج بود. با کلیک همراه باشید تا از تمام اخبار E3 2016 با جزئیات بیشتر بهرمند شوید….

منبع: VG247

0 پسندیده شده
مریم فتحی
مریم فتحی هستم متولد 68 کارشناس مترجمی زبان انگلیسی، مطالعه مطالب علمی، پزشکی و فناوری همیشه جزو علاقیاتم بوده و هست و خوشحال میشم آنها را با شما به اشتراک بگذارم. امیدوارم این مطالب براتون جذاب و مفید بوده باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.