E3 2016: برنامه Xbox Play Anywhere | اتصال ویندوز ۱۰ و ایکس باکس وان

|
۰ دیدگاه
ایکس یاکس وان و ویندوز 10

ما می دانستیم که بسیاری از بازی های منحصر به فرد مایکروسافت که در ایکس باکس وان می آیند در ویندوز ۱۰ نیز خواهند آمد، اما این بار با نرم افزار Xbox Play Anywhere این امر بسیار آسان تر شده است.

به گزارش کلیک، مایکروسافت به تدریج و به طور روز افزون ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ را با هم در آمیخته است، که قابلیت‌هایی ایکس‌باکس‌ وان را با عرضه ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران قرار می دهد.

نرم افزار Xbox Play Anywhere این امکان را فراهم می سازد هر بازی که در ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه می شود، گیمرها در هر دو پلتفرم، قادر به تجربه آن خواهند بود.

مثالی که مایکروسافت در اینجا ارائه داد در مورد Gears of War 4 بود، که با خرید نسخه ایکس باکس ۱ این بازی می توانید نسخه ویندوز ۱۰ آن را نیز در اختیار داشته باشید و بالعکس٫ و چنین چیزی را  چند ماه پیش در مورد Quantum Breakشاهد بودیم، اما آن فقط بونس قبل از سفارش بود.

علاوه بر این، چنین دستاوردهایی این امکان را بین دو نسخه از بازی Gears of War 4 فراهم می کند که گیمر های نسخه ایکس باکس وان و نسخه کامپیوتری بتوانند با هم دیگر بازی کنند.

منبع: Attack of the Fanboy

0 پسندیده شده
مریم فتحی
مریم فتحی هستم متولد 68 کارشناس مترجمی زبان انگلیسی، مطالعه مطالب علمی، پزشکی و فناوری همیشه جزو علاقیاتم بوده و هست و خوشحال میشم آنها را با شما به اشتراک بگذارم. امیدوارم این مطالب براتون جذاب و مفید بوده باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.