E3 2016: آمازون تاریخ انتشار Mass Effect: Andromeda را مشخص کرد

می‌توان گفت که عقب انداختن تاریخ انتشار هر بازی، روند افزایش کیفیت آن را تسهیل خواهد کرد؛ لیکن وقتی سخن از یک بازی مثل Mass Effect: Andromeda به میان می‌آید، این امر بسیار سخت می‌نماید.

کلیک – عقب افتادن تاریخ انتشار آخرین شاهکار کمپانی Bioware، یعنی Mass Effect: Andromeda، پیش از این نیز توسط همین کمپانی تایید شده بود، اما تاریخ دقیق آن توسط سایت آمازون در لیستی که احتمال صحت داشتن آن بالاست، مشخص شده است: ۳۱ مارس ۲۰۱۷٫

Bioware ادعا کرده است که تاریخ انتشار این بازی که “هنوز آن‌طور که باید و شاید تکمیل نشده است” را عقب انداخته است تا بتواند آن را به بهترین نحو ممکن ارائه کند. هرچند این ادعا را فقط پس از انتشار بازی می‌تواند تایید نمود، اما بر اساس تریلری که یکشنبه هفته گذشته منتشر شد، بدون شک با یک بازی سراسر هیجان روبرو خواهیم بود.

بر اساس اخبار رسمی، ویژگی‌های جدید ارائه شده در این بازی عبارتند از:

آزادی بیشتر:

در نسخه جدید گیمرها از آزادی عمل بیشتری نسبت به نسخه‌های پیشین برخوردار هستند. در روند گیم‌پلی، مقصد، راه رسیدن به آن و چگونگی طی کردن این راه به‌وسیله شما مشخص خواهد شد.

جهان‌های ناشناخته تازه:

در تکاپوی اکتشاف موارد ناشناخته کهکشان، با هم‌پیمانان و دشمنان و جهان‌های شگفت‌انگیز جدید رو به رو خواهید شد.

تکرار تجربه فوق العاده Mass Effect:

نسخه آندرومدا، اولین نسخه از سری بازی‌های Mass Effect خواهد بود که از موتور قدرتمند Frostbite برای اجرا استفاده می‌کند و همچنین اولین نسخه‌ای است که برای کنسول‌های امروزی طراحی شده است. کمپانی سازنده تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی بی‌نقص در طراحی، داستان و گیم‌پلی در پیش گرفته است.

این بازی سال آینده میلادی و برای پلتفرم‌های Pc، پلی استیشن ۴ و Xbox One عرضه خواهد شد.

منبع: VG247بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *