E3 2016: آمازون تاریخ انتشار Mass Effect: Andromeda را مشخص کرد

|
۰ دیدگاه

می‌توان گفت که عقب انداختن تاریخ انتشار هر بازی، روند افزایش کیفیت آن را تسهیل خواهد کرد؛ لیکن وقتی سخن از یک بازی مثل Mass Effect: Andromeda به میان می‌آید، این امر بسیار سخت می‌نماید.

کلیک – عقب افتادن تاریخ انتشار آخرین شاهکار کمپانی Bioware، یعنی Mass Effect: Andromeda، پیش از این نیز توسط همین کمپانی تایید شده بود، اما تاریخ دقیق آن توسط سایت آمازون در لیستی که احتمال صحت داشتن آن بالاست، مشخص شده است: ۳۱ مارس ۲۰۱۷٫

Bioware ادعا کرده است که تاریخ انتشار این بازی که “هنوز آن‌طور که باید و شاید تکمیل نشده است” را عقب انداخته است تا بتواند آن را به بهترین نحو ممکن ارائه کند. هرچند این ادعا را فقط پس از انتشار بازی می‌تواند تایید نمود، اما بر اساس تریلری که یکشنبه هفته گذشته منتشر شد، بدون شک با یک بازی سراسر هیجان روبرو خواهیم بود.

بر اساس اخبار رسمی، ویژگی‌های جدید ارائه شده در این بازی عبارتند از:

آزادی بیشتر:

در نسخه جدید گیمرها از آزادی عمل بیشتری نسبت به نسخه‌های پیشین برخوردار هستند. در روند گیم‌پلی، مقصد، راه رسیدن به آن و چگونگی طی کردن این راه به‌وسیله شما مشخص خواهد شد.

جهان‌های ناشناخته تازه:

در تکاپوی اکتشاف موارد ناشناخته کهکشان، با هم‌پیمانان و دشمنان و جهان‌های شگفت‌انگیز جدید رو به رو خواهید شد.

تکرار تجربه فوق العاده Mass Effect:

نسخه آندرومدا، اولین نسخه از سری بازی‌های Mass Effect خواهد بود که از موتور قدرتمند Frostbite برای اجرا استفاده می‌کند و همچنین اولین نسخه‌ای است که برای کنسول‌های امروزی طراحی شده است. کمپانی سازنده تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی بی‌نقص در طراحی، داستان و گیم‌پلی در پیش گرفته است.

این بازی سال آینده میلادی و برای پلتفرم‌های Pc، پلی استیشن ۴ و Xbox One عرضه خواهد شد.

منبع: VG247

0 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.