E3 2016: نسخه ریمستر بازی Skyrim معرفی شد

قبل از شروع مراسم کمپانی بتسدا، کم کم مطمئن شدیم که این شرکت در طول کنفرانس رسمی خود، از نسخه ریمستر و بهبود یافته بازی بی نظیر The Elder Scrolls V: Skyrim رونمایی خواهد کرد. حال دقایقی پیش، سخن گوی شرکت بتسدا، بر روی سن از این عنوان مورد انتظار رونمایی کرد و طبق ادعا آن، نسخه ریمستر یا همان نسخه نسل هشتم بازی محبوب Skyrim در پاییز امسال برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه های شخصی ویندوزی عرضه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، دقایقی پیش تریلری (ویدیویی) از عنوان قدیمی The Elder Scrolls V: Skyrim به نمایش گذاشته شد که به محض نمایش آن، گیمرها و تحلیل گران به وجود نسخه نسل هشتمی یا همان ریمستر این عنوان پرطرفدار پی بردند. سپس در انتهای این نمایش، سخن گوی شرکت بتسدا این خبر را تایید و تاریخ انتشار بازی را مشخص کرد. نام نسخه بهبود یافته بازی اسکایریم، The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition یا همان نسخه ویژه بازی اسکایریم است و سازندگان جهت معرفی این عنوان، از کلمه ریمستر استفاده نکرده اند.

نسخه ویژه بازی The Elder Scrolls V: Skyrim تفاوت های زیادی با نسخه قبلی خود دارد به طوری که برخی جلوه های بصری جدید، تشعع های جدید خدایی، نیروی زمستان و… در این بازی وجود دارند و تفاوت این نسخه را با نسخه قبلی و قدیمی خود، بیشتر کرده است. همچنین این بسته ویژه، از تمامی حالت ها و مودهایی که رایانه شخصی از آن پشتیبانی می کرد، بر روی کنسول های نسل هشتم نیز قابل اجرا خواهند بود و کاربران بازی با نصب حالت های مختلف، می توانند هیجان بازی را دو چندان کنند.

البته ممکن است که این پشتیبانی، به صورت همزمان شکل نگیرد! در حال حاضر، بسته های الحاقی زیادی برای عنوان فوق العاده فالوت ۴ عرضه شده که این بسته های الحاقی، ابتدا برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شده و کاربران پلی استیشن ۴، بعد از چند مدت، قادر به دریافت این دی ال سی ها بوده اند. به همین علت، ممکن است تمامی مود و حالت هایی که برای نسخه ریمستر بازی The Elder Scrolls V: Skyrim منتشر می شود، ابتدا برای یک پلتفرم خاص منتشر شود و سپس، کمپانی سازنده نسخه های مختلف آن را توسعه و عرضه کند.

نسخه بهبود یافته و ریمستر و همچنین نسخه ویژه بازی The Elder Scrolls V: Skyrim، در تاریخ ۲۸ اکتبر سال میلادی جاری مصادف با جمعه ۷ آبان ماه سال ۱۳۹۵، در اختیار دارندگان کنسول های نسل هشتم دو شرکت مایکروسافت و سونی (ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴) و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است نسخه معمولی و قدیمی عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim، در تاریخ ۱۱ نوامبر سال میلادی ۲۰۱۱ به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی ویندوزی و کنسول های نسل هفتم (ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳) عرضه گشت. این عنوان توانست به یک شاهکار تبدیل شود و نمرات بسیار بالایی را دریافت کرد. نمره متای این عنوان در وب سایت معتبر متا، ۹۴ از ۱۰۰ می باشد که بیانگر فوق العاده و بی نظیر بودن بازی است! از افتخارات و جوایز کسب شده توسط این بازی ویدیویی نیز نمی توانیم صرف نظر کنیم. عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim توانست در جشنواره های VGX، جایزه بهترین بازی نقش آفرینی سال را از آن خود کند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با نسخه نسل هشتمی عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim چیست؟ آیا شما پس از انتشار این عنوان ویدیویی، آن را در کنسول های نسل هشتم خود و حتی پی سی تجربه خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *