حضور ایران در رقابت های بین المللی WSA

|
۰ دیدگاه

جشنواره جهانی WSA زیر نظر سازمان ملل متحد برگزار می شود. ثبت نام در این جشنواره از طریق سامانه آنلاین رسمی و به صورت رایگان است.

به گزارش کلیک، هشت APP برتر ایران نیز به رایگان به این رقابت ها ارسال خواهند شد. در دور جدید این رقابت ها آثاری از ۱۷۰ کشور جهان شرکت کرده اند.

نماینده WSA در ایران اعلام کرد: مطابق زمان بندی رسمی دفتر جهانی WSA، ثبت‌نام APP ها برای حضور در رقابت‌های ۲۰۱۶ WSA در ایران نیز آغاز شده است و تا پانزدهم تیر ماه ادامه خواهد داشت.

به دلیل آن که این جشنواره زیر نظر سازمان ملل متحد برگزار می گردد آثار فارسی نیز بدون ترجمه خود APP می ‌توانند در آن شرکت داده شوند.

شاید مهم ترین اثر این رقابت ها برای شرکت کنندگان ایرانی، کمک به شناخت و آگاهی بهتر دنیا نسبت به توانمندی های شرکت های ایرانی است که در نهایت منجر به تبادل دانش، کارآفرینی و صادرات نرم افزار خواهد شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.