رونمایی سامسونگ از سری جدید گوشی‌های گلکسی J

|
۰ دیدگاه
رونمایی سامسونگ از سری جدید گوشی‌های گلکسی J

سامسونگ از سری جدید گوشی‌های گلکسی J خود رونمایی کرد. این گوشی که آپگرید شده نسخه قبلی خود است، برای کاربرانی که به دنبال بهینه‌سازی مصرف داده‌ها بر روی موبایل خود هستند، یک ویژگی جدید به ارمغان آورده است.

به گزارش کلیک، این گوشی جدید، یک قابلیت منحصربه‌فرد موسوم به حالت صرفه‌جویی در داده‌ها (UDS) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که قادر است داده‌ها را به طور موثری فشرده کرده و اپلیکیشن‌های اجرا شده در پس‌زمینه را برای صرفه‌جویی در مصرف داده محدود کند.

معاون کمپانی سامسونگ در بخش موبایل، آی‌تی و تصویربرداری دیجیتال، لی جونگ سیانگ، گفت که UDS به کاربران اجازه می‌دهد تا ۵۰ درصد در مصرف داده‌های موبایلی خود صرفه‌جویی کرده و زمان آماده‌به‌کار باتری گوشی خود را به دو برابر افزایش دهند. وی در ادامه افزود:

ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که سری جدید این گوشی‌ها با نیازهای فزاینده کاربران به مصرف داده متناسب باشد.

سری جدید گوشی‌های گلکسی J سامسونگ در سه مدل با نام‌های گلکسی J5، J1 و J7 که همگی به ترتیب به نمایشگرهای سوپرامولد ۴٫۵، ۵٫۲ و ۵٫۵ اینچی مجهز بوده و از قابلیت استفاده هم‌زمان از دو سیم‌کارت بهره می‌برند، عرضه خواهد شد.

1 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.