آمار و ارقام خدمات رومینگ اپراتورها

|
۰ دیدگاه

ارائه خدمات با کیفیت رومینگ، از جمله مزیت های اپراتور تلفن همراه است.

به گزارش کلیک، در ماه جاری، خردادماه، آمارهایی مربوط به حوزه رومینگ اپراتورهای تلفن همراه کشور منتشر شد. طبق این آمار، اپراتور ارتباطی اول کشور، از طریق سیم کارت های دائمی خود با ۱۱۴ کشور و با سیم کارت های اعتباری خود با ۳۲ کشور رومینگ دارد.

همین آمار نشان می دهند که اپراتور اول در حوزه رومینگ، با سیم کارت های دائمی خود با ۲۷۲ اپراتور خارجی و در حوزه سیم کارت های اعتباری با ۵۴ اپراتور خارجی، قرارداد خدمات رومینگ دارد.

براساس آمار منتشر شده در خردادماه، اپراتور دوم در حوزه سیم کارت های دائمی، اعتباری و دیتا فعالیت رومینگ دارد.

اپراتور دوم در حوزه سیم‌ کارت‌ های دائمی با ۱۶۴ کشور، سیم‌ کارت ‌های اعتباری با ۸۱ کشور و سیم ‌کارت ‌های دیتا با ۱۲۵ کشور جهان همکاری در زمینه رومینگ دارد، به عبارت دیگر می توان گفت اپراتور دوم برای سیم‌ کارت ‌های دائمی خود با ۴۲۱ اپراتور دنیا قرار‌داد ارائه‌ خدمات رومینگ دارد..

این اپراتور برای سیم‌ کارت ‌های اعتباری با ۱۳۹ اپراتور دنیا قرار‌داد ارائه خدمات رومینگ دارد و در حوزه سیم ‌کارت ‌های دیتا با ۳۱۷ اپراتور خارجی قرارداد ارائه خدمات رومینگ را به امضا رسانده است.

آمارها نشان می دهد که اپراتور سوم نیز موفق به عقد قرار‌داد رومینگ با ۵۰ کشور در حوزه سیم ‌کارت ‌های دائمی و ۵۳ کشور در حوزه سیم ‌کارت‌ های اعتباری شده است. از لجاظ تعداد اپراتور نیز اپراتور سوم با ۶۸ اپراتور دنیا برای ارائه‌ خدمات رومینگ به سیم‌ کارت‌ های دائمی خود قرار‌داد بسته و تعداد این اپراتورها در عرصه سیم‌ کارت‌ های اعتباری به ۷۴ اپراتور می باشد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.