الزام افزایش سرعت تجارت الکترونیک

|
۰ دیدگاه

در جلسه ای که برای بررسی روند تجارت الکترونیک برگزار شد، مسئولان دولتی و خصوصی این عرصه گزارش کاملی از پروژه های جدید پست در حوزه تجارت الکترونیک ارائه دادند.

به گزارش کلیک، دکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به اقدامات انجام شده، گفت: این فعالیت در دنیا و ایران به سرعت در حال گسترش بوده و تاخیر در این کار زمینه بروز اقدامات موازی و خارج از قانون را فراهم می نماید.
واعظی افزود: مهمترین عارضه این امر کاهش اعتماد مردم و ایجاد مشکل در کل پروژه است. تدوین مقررات و حمایت از شرکت های قانونی فعال در این حوزه کاهش ضرر و زیان مردم و استاندارد سازی فعالیت ها خواهد شد.
وی تصریح کرد: دولت قصد تصدی گری در امور را نداشته و همواره سعی بر کوچک سازی دارد و بر همین اساس نیز از این بخش حمایت جدی کرده و امید وار است با همکاری یکدیگر موانع موجود را از سر راه برداشته و از این طریق به توسعه اشتغال در کشور کمک نماید.
وزیر ارتباطات اظهار داشت: باید از تجربیات دیگر کشورها در این زمینه استفاده کرده و به کارها سرعت بخشیم چرا که هم اکنون نیز فاصله زیادی با بسیاری از کشورهای دنیا داریم.

این جلسه با حضور شرکت های فعال و همکار پست برگزار شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.