دردسر بزرگ به روزرسانی جنجالی بازی Counter Strike

شرکت سازنده ی بازی Counter-Stike اعلام کرده است که آپدیت جدید این بازی در ماه های آینده منتشر خواهد شد. در آپدیت بعدی بازی تغییراتی زیادی در بخش صدای اسلحه ها ایجاد شده است که بسیار سر و صدا کرده است.

به گزارش کلیک، شرکت بازی سازی Valve در آپدیت بعدی بازی Counter-Strike امکانات جدید و تغییرات خوبی مثل حمله کردن و روش های جدید کشتن با چاقو به بازی اضافه کرده است.

شاید بزرگ ترین تغییر در آپدیت بازی، تغییر صدای اسلحه ها است. به این صورت که برای اسلحه های Mag7، M249 و Negav صدای هماهنگ تر و واقعی تری اضافه کرده است و زمانی که اسلحه های بازی مهمات شان در حال تمام شدن باشند صدایی ایجاد می کنند یا به عبارتی به بازیکن هشدار می دهند. پس زمانی که خشاب شما در حال تمام شدن باشد صدای کوچکی از اسلحه شما پخش می شود که هم خود شما و هم دشمن تان آن را می شنود و متوجه خواهد شد که خشاب شما در حال خالی شدن است.

مشکلی که اکثر بازیکنان متوجه شده اند و به آن ایراد می گیرند این است که این مورد اضافه شده به بازی باعث از بین رفتن مهارت بازیکنان می شود و مهارت های آنان بی معنی می شود. چون یک بازیکن حرفه ای باید قادر به تشخیص این باشد که چه موقع خشاب حریف خالی می شود و تصمیم به حمله کردن به او بگیرد، نه اینکه خود بازی به آن ها یادآوری کند.

این سوال برای همه پیش آمده است که چرا همچین امکانی را بدون این که از بازیکنان همیشگی و حرفه ای این بازی نظر سنجی شود به بازی اصلی اضافه کرده اند و موجب نارضایتی بازیکنان شده اند.

البته برخی این موضوع را بیش از حد بزرگ کرده اند و آن را پیچیده کرده اند. چون در حین تیر اندازی به حریف به قدری بازیکن در حال جنب و جوش است و تحت فشار و استرس است که وی خیلی به این صدا اهمیت نمی دهد و حتی ممکن است آن را نشنود. و نکته ی دیگر این که رقیبتان باید خیلی به شما نزدیک باشد تا بتواند صدای خالی شدن خشاب شما را بشنود. پس خیلی جای نگرانی نیست و می توانید از بازی لذت ببرید.

در ماه دسامبر شرکت Valve اظهار داشت که آنان به وقت بیشتری برای ارزیابی بازی و بهبود شرایط بازی نیاز دارند و حتی ممکن است فقط تغییرات مربوط به اسلحه های جدید و صدای واقعی اسلحه ها را اعمال کند و خیلی بازی را تغییر ندهد. از صحبت های این شرکت می توان نتیجه گرفت که این بازی دچار تغییرات اساسی نمی شود و فقط برخی تغییرات جزئی در آن صورت می گیرد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *