حمایت وزارت ارتباطات از تولیدکنندگان نرم افزارهای تخصصی

|
۰ دیدگاه

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و ایجاد شغل های پایدار، اقدام به ارائه تسهیلات ویژه تولیدکنندگان نرم افزارهای کاربردی امن تلفن همراه، کرده است.

به گزارش کلیک، در همین راستا و همچنین توانمند سازی شرکت های فعال در حوزه ICT و خمایت از نرم افزارهای تخصصی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت‌ های تولید کننده نرم‌ افزارهای کاربردی امن تلفن همراه (Mobile-APP) بخصوص با قابلیت بهره‌ برداری در بستر شبکه ملی اطلاعات حمایت می ‌کند.

شرکت ها و متقاضیان در این حوزه برای بهره مندی از این حمایت ها و تسهیلات می توانند از پنجم تیرماه سال جاری به سایت اینترنتی وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه و با دریافت فایل طرح کسب‌ وکار مربوطه، نسبت به انجام ثبت ‌نام و اخذ کد پیگیری اقدام کنند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.