شایعات در خصوص استفاده از تم رنگی آبی تیره برای نسل بعدی آیفون

به نظر می‌رسد اپل برای نسل بعدی آیفون استفاده از تم رنگی آبی تیره را جایگزین استفاده از تم رنگی خاکستری کند.  ظاهرا رنگ آبی تیره نیز مانند رنگ صورتی طلایی که برای اولین بار در تولید آیفون ۶s استفاده شد، قرار است برای اولین بار در آیفون ۷ مورد  استفاده قرار گیرد.

به گزارش کلیک، ممکن است برای تولید نسل بعدی آیفون از رنگ آبی استفاده شود. به نظر می‌رسد این رنگ، به یکی از رنگ‌های مورد علاقه بسیاری از کاربران آیفون در دنیا تبدیل شود و طرفداران زیادی جذب کند.

طبق اظهار نظر وبلاگ ژاپنی ماکوتارا، رنگ آبی تیره جایگزین رنگ خاکستری در نسل بعدی آیفون خواهد شد. یکی از طراحان معروف به نام مارتین هاجک، بر اساس شایعات در خصوص استفاده از رنگ آبی در تولید نسل بعدی آیفون و همچنین  در زمینه طراحی خطوط به‌کار رفته در بدنه آن، سعی کرده است تا نمونه تصویری آیفون را   منتشر کند. همچنین او در طراحی این تصویر تلاش کرده است تا نمونه‌ای از دوربین دو لنزی آیفون را نیز نمایش دهد.

تغییر تم رنگی آیفون می‌تواند یکی از آخرین حرکت‌های شجاعانه اپل در تولید آیفون محسوب شود. اپل در تولید آیفون۶S، رنگ طلایی مسی یا همان رزگلد معروف را به کاربران معرفی کرد که در آن بیشتر از تم رنگی طلایی استفاده شده بود. از نظر بسیاری، استفاده از این رنگ در تولید آیفونف علامتی برای استفاده از رنگ‌های دیگر و جدیدتر در تولید ایفون از سوی اپل بود.

Untitled1

این اولین بار است که اپل در تولید آیفون از یکی از رنگ‌های اصلی محصولات خود یعنی رنگ خاکستری، استفاده نخواهد کرد.

اولین نسل آیفون فقط با رنگ مشکی به بازار عرضه شد. اما بعد از ان رنگ‌های استفاده شده برای آیفون تبدیل به رنگ‌های روشن‌تر شدند تا جایی که رنگ مشکی جای خود را به رنگ نقره‌ای تیره داد.

نسل امروزی آیفون یعنی آیفون ۶ به رنگ نقره‌ای، خاکستری فضایی، طلایی و رزگلد یا صورتی طلایی به بازار عرضه می‌شود. رنگ‌های طلایی و صورتی طلایی اخیراً در آی پد، اپل واچ و مک بوک نیز استفاده می‌شود. ممکن است از رنگ‌های جدید نیز در تولید این محصولات در آینده استفاده شود.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *