افزایش تعداد کاربران اینستاگرام

تعداد کاربران اینستاگرام به نیم میلیارد نفر در ماه رسید

|
۰ دیدگاه

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در بین کاربران اینترنت است که روزبه‌روز بر تعدادکاربران ان افزوده می‌شود. این شبکه اجتماعی مخصوص به اشتراک گذاشتن عکس‌ها بین کاربران است. البته اینستاگرام برای رسیدن به رقبای خود مانند فیس‌بوک، توییتر و واتس‌اَپ راه طولانی را پیش روی خود دارد.

به گزارش کلیک، طبق اعلام اینستاگرام، تعداد کاربران این شبکه اجتماعی به بیش از ۵۰۰ میلیون نفر در ماه رسیده است. البته اینستاگرام مدعی شده است که تعداد کاربرانی که هر روز به حساب اینستاگرام خود سر می‌زنند به بیش از ۳۰۰ میلیون نفر رسیده است.

در آمریکا تعداد کاربران اینستاگرام به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. آمار نشان می‌دهد که تعداد کاربران این شبکه اجتماعی در دو سال گذشته تقریباً دو برابر شده است. بعدازاینکه تعداد کاربران اینستاگرام در آخرین ماه سال ۲۰۱۴ میلادی به بیش از ۳۰۰ میلیون نفر رسید، این تعداد در هشتمین ماه سال گذشته میلادی از مرز ۴۰۰ میلیون نفر در ماه نیز گذشت. اینستاگرام می‌گوید در روز ۹۵ میلیون عکس و ویدیو بین کاربران در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. همچنین این شرکت تعداد لایک‌ها را در حدود ۴٫۲ میلیون در طول روز تخمین زده است. درحالی‌که اینستاگرام روزبه‌روز در حال رشد و گسترش است، اما به نظر می‌رسد هنوز برای رسیدن به رقبایی مثل توییتر و فیس‌بوک و حتی واتس‌اَپ راه زیادی مانده است. آمار نشان می‌دهد که تعداد کاربران واتس‌اَپ در حدود ۱ میلیارد نفر است و این در حالی است که تعداد کاربران فیس‌بوک از مرز ۱ میلیارد نفر گذشته است.

0 پسندیده شده
سمیه شماعی زاده
لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار و لیسانس زبان انگلیسی و ارشد زبانشناسی رایانشی یا مهندسی پردازش زبان طبیعی هستم. عاشق دنیای کامپیوتر و یادگیری زبانهای جدید هستم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.