مقالات تقلبی را شناسایی کنید! جایزه بگیرید

|
۱ دیدگاه

در اقدامی جالب، پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی، مسابقه بین المللی کشف تقلب در مقالات فارسی، PersianPlagDet 2016، را برگزار می کند.

به گزارش کلیک، این اولین دوره برگزاری این مسابقات است که با همکاری مسابقات بین المللی PAN در شهریورماه امسال برگزار می شود.

سالار محتاج، مسئول اجرایی این دوره از مسابقه، عنوان کرد: هدف از برگزاری این مسابقه، ارزیابی سامانه ‌های دانشگاهی و پژوهشی موجود است که در زمینه پردازش متن در کشور فعالیت دارند عنوان کرد.

وی افزود: این مسابقات در دو بخش کشف مشابهت متنی بین اسناد و تولید پیکره‌‌‌ کشف تقلب برگزار خواهد شد.

۲۵ ژولای سال جاری مهلت انتشار داده ‌های آموزشی، ۲۵ آگوست انتشار داده ‌های تست و اول سپتامبر پایان مهلت اجرای برنامه ‌ها بوده و نتایج نهایی مسابقه نیز در ۲۵ سپتامبر برابر با ۴ مهرماه اعلام خواهد شد. همچنین جوایزی به عنوان پاداش به تیم نخست مسابقات اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است که مقالات حاصل از نتایج این مسابقات در مجموعه کنفرانس و آزمایشگاه انجمن ارزیابی CLEF، که قرار است در کنفرانس FIRE از ۱۸ تا ۲۰ آذرماه ۹۵ (هشتم تا دهم دسامبر ۲۰۱۶)  برگزار شود، ارائه خواهد شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: جمیله رحیمی

با سلام
برای شرکت در مسابقه کشف تقلب در مقالات فارسی باید در کدام قسمت سایت ثبت نام کنیم؟

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.