KFC همراه مرغ سوخاری یک پاوربانک هدیه می دهد

|
۱ دیدگاه

آخرین باری که به KFC رفته اید چه زمانی بوده است؟ اگر مدت زیادی از ان تاریخ می گذرد به شما توصیه می کنیم بار دیگر آن را امتحان کنید چرا که با مورد جالبی رو به رو خواهید شد.

به گزارش کلیک، KFC، شرکتی که این دو قانون را به خوبی می داند، اکنون آن ها را نادیده گرفته است و مشتریانش را ترغیب می کند که در هنگام خوردن مرغ سرخ شده با وسایل الکترونیکی آن ها بازی کنند. KFC بعد از عرضه جعبه مرغ چاپگر، عکس و سینی صفحه کلید، در حال عرضه شارژر ” Watt a Box ” خود در رستوران های خود است که شامل یک جعبه مرغ دارای یک پاور بانک در داخل خود است به طوری که شما می توانید گوشی خود را در هنگام غذا خوردن شارژ کنید.

این جعبه همچنین دارای یک درگاه USB و دکمه پاور است. البته مشخص است که این پاور بانک به ندرت یک گوشی را به طور کامل شارژ می کند. در سایت BGR اشاره شده است که یک گوشی آیفون S5 بعد از ۳۰ دقیقه شارژ شدن فقط ۱۷ درصد از باتری آن پر شد.

این مورد از ورود فناوری در حوزه تبلیغات بود که به سرعت هم در حال پیشرفت است.

 

0 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: آرش نادرپور

من از رو کنجکاوی رفتم فروشگاه KFC سر کوچمون ولی خبری از شارژر نبود وقتی از کارمندش پرسیدم بی خبر بود و میگفت هنوز چیزی بهشون نگفتن. شاید فقط تو بعضی شعب یا بعضی کشور ها هست و همه جایی نباشه. بهرحال جالب بود ممنون

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.