جابجایی ها به شرکت ارتباطات زیرساخت رسید

|
۰ دیدگاه

طبق اعلام شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد جواد آذری جهرمی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، طی احکامی جدید مدیران تازه این شرکت را منصوب کرد.

به گزارش کلیک، طبق این احکام مهندس احمد نظر پور به سمت مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی استان ها، علیرضا اصغریان به سمت مدیرکل مهندسی عملیات شبکه دیتا و سوئیچ در معاونت بهره برداری و مدیریت شبکه، سهراب آغ بیات به سمت مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه در معاونت بهره برداری و مدیریت شبکه، مجید میرزایی به سمت مدیرکل امور مشتریان و واگذاری مدارات، مجید شهبازی به سمت مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری و امیر محمدی ستا به سمت مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی این شرکت منصوب شدند.
طبق این احکام دو تن از مدیران جا به جا و باقی نیز برکنار شده اند. مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از این مدیران خواستار تلاش بیش از پیش برای پیشبرد برنامه ها و مأموریت های خطیر شرکت ارتباطات زیرساخت شده است .

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.