فاواکده دسترسی به خدمات الکترونیک دولتی را راحت تر می کند

فاواکده اپلیکیشنی است که به منظور استفاده سریع و آسان از خدمات الکترونیکی عرضه شده از سوی دستگاه‌ ها، نهادها و بخش‌ های مختلف حاکمیتی، طراحی شده است.

به گزارش کلیک، این اپلیکیشن می تواند برای مثال با این اپلیکیشن مرسولات پستی، گواهینامه، کارت پایان خدمت را رهگیری کند و همچنین برآورد هزینه پستی را به صورت مستقیم برای کاربران انجام می دهد.
از دیگر کاربردهای این نرم افزار می توان به گرفتن استعلام‌ های کاربردی و پیامکی نظیر تخلفات رانندگی، اصالت دارو و همچنین استعلام‌ اینترنتی همچون استعلام قرارداد املاک، میزان تخلفات رانندگی، نمره منفی گواهی نامه، سوابق بیمه تامین اجتماعی و … اشاره کرد.
این اپلیکیشن امکان پرداخت مستقیم انواع قبوض بدون نیاز به وارد کردن اعداد و به کمک بارکدخوان موجود در برنامه و خرید شارژ برای همه سیم کارت ‌های اعتباری اپراتورهای تلفن همراه و همچنین خرید بلیط هواپیما، اتوبوس، قطار، کنسرت و رزرو هتل را فراهم می کند.
دسترسی به آدرس های مورد نیاز و پرتال دستگاه های حکومتی از طریق نقشه، امکان مسیریابی و اعلام ترافیک مسیر جهت رسیدن به محل مورد نظر و امکان تماس با تلفن‌ های ضروری از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
این نرم افزار به خدمات ضروری و کاربردی ارائه شده از سوی شهرداری، پلیس +۱۰، مخابرات استان تهران و پرداخت عوارض خودرو، خدمات کارت هوشمند سوخت و نظام وظیفه دسترسی دارد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *