فاواکده دسترسی به خدمات الکترونیک دولتی را راحت تر می کند

|
۰ دیدگاه

فاواکده اپلیکیشنی است که به منظور استفاده سریع و آسان از خدمات الکترونیکی عرضه شده از سوی دستگاه‌ ها، نهادها و بخش‌ های مختلف حاکمیتی، طراحی شده است.

به گزارش کلیک، این اپلیکیشن می تواند برای مثال با این اپلیکیشن مرسولات پستی، گواهینامه، کارت پایان خدمت را رهگیری کند و همچنین برآورد هزینه پستی را به صورت مستقیم برای کاربران انجام می دهد.
از دیگر کاربردهای این نرم افزار می توان به گرفتن استعلام‌ های کاربردی و پیامکی نظیر تخلفات رانندگی، اصالت دارو و همچنین استعلام‌ اینترنتی همچون استعلام قرارداد املاک، میزان تخلفات رانندگی، نمره منفی گواهی نامه، سوابق بیمه تامین اجتماعی و … اشاره کرد.
این اپلیکیشن امکان پرداخت مستقیم انواع قبوض بدون نیاز به وارد کردن اعداد و به کمک بارکدخوان موجود در برنامه و خرید شارژ برای همه سیم کارت ‌های اعتباری اپراتورهای تلفن همراه و همچنین خرید بلیط هواپیما، اتوبوس، قطار، کنسرت و رزرو هتل را فراهم می کند.
دسترسی به آدرس های مورد نیاز و پرتال دستگاه های حکومتی از طریق نقشه، امکان مسیریابی و اعلام ترافیک مسیر جهت رسیدن به محل مورد نظر و امکان تماس با تلفن‌ های ضروری از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
این نرم افزار به خدمات ضروری و کاربردی ارائه شده از سوی شهرداری، پلیس +۱۰، مخابرات استان تهران و پرداخت عوارض خودرو، خدمات کارت هوشمند سوخت و نظام وظیفه دسترسی دارد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.