خدمات ارزش افزوده چقدر به اپراتورها سود رسانده است؟

|
۲ دیدگاه

خدمات ارزش افزوده اپراتورها مدتی است مورد توجه اذهان عمومی قرار گرفته است. در تازه ترین خبرها معاون وزیر ارتباطات درآمد اپراتورهای تلفن همراه از خدمات ارزش افزوده در سال گذشته را اعلام کرد.

به گزارش کلیک، مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات گفت: : طبق روند جهانی درآمد های سنتی صوت و پیامک‌ در حال کاهش و درآمد دیتا و ارزش افزوده در حال افزایش است.

براری افزود: خدمات ارزش افزوده به تمامی سرویس هایی گفته می شود که بر بستر سرویس های پایه مانند صوت، پیامک، دیتا، کدهای کوتاه دستوری (USSD) و پیام چند رسانه ای ارائه می شود.

معاون امور دولت و استان های وزیر ارتباطات اضافه کرد: در سال گذشته اپراتور اول هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اپراتورهای دوم و سوم هزار میلیارد تومان از محل خدمات ارزش افزوده (VAS) درآمد کسب کرده ‌اند.

وی توضیح داد: در روند جهانی درآمدهای سنتی صوت و پیامک‌ در حال کاهش و درآمد دیتا و ارزش افزوده در حال افزایش است. در ایران نیز صنعت ICT در حال رشد است و شرایط بازار و ذائقه مردم تغییر کرده است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: اصغر

تازگیها به مردم کلک هم می زنند شماره ای را به ۳۰۱۱۹ برای شارژ رایگان ارسال کردم ده هزار تومان شارژم موجودم را نیز خالی کرد و یک ریال رایگان هم نداد آیا این دزدی در روز روشن نیست ؟

توسط: محمد

دزدی آشکار
آخه چه خدمتی؟؟؟چه ارزش افزوده یی؟؟؟
این فقط دست بردن درجیب مردم اونم خیلی بیشرمانه است
هرچی میگیم نمی خوایم بازتبلیغات می فرستن

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.