حریفان ایران در مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۶ مشخص شدند

|
۰ دیدگاه

ایرانیان حریفان خود در مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۶ آلمان را شناختند.

به گزارش کلیک، این سری مسابقات که با حضور کشور های صاحب نام دنیا در عرصه‌ی روباتیک برگزار خواهد شد فردا به صورت رسمی آغاز می شود.

رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران در این باره افزود: در لیگ روبات‌ انسان نما – سایز کوچک ۲۲ تیم از کشورهای ایران، آلمان، انگلیس، ژاپن، فرانسه، اتریش، چین، اندونزی، کره جنوبی و کانادا با یکدیگر رقابت می‌کنند.

photo_2016-06-29_21-33-25
وی با بیان اینکه لیگ روبات‌ فوتبالیست سایز کوچک نیز یکی از لیگ های جذاب و پرطرفدار مسابقات ربوکاپ محسوب می‌شود، تصریح کرد: ۲۰ تیم از کشورهای ایران، آمریکا، آلمان، ترکیه، پاکستان، کره شمالی، ژاپن، هلند، کلمبیا، چین و برزیل حضور دارند.

لیگ روبات فوتبالیست سایز کوچیک که یکی از پرطرفدار و جذاب ترین رقابت هاست نیز با شرکت ۲۰ تیم از کشور های ایران، آمریکا، آلمان، ترکیه، پاکستان، کره شمالی، ژاپن، هلند، کلمبیا، چین و برزیل برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در لیگ روبات نائو ۱۸ تیم از کشورهای ایران، آلمان، اتریش، آمریکا، استرالیا، ژاپن، مکزیک، هلند، سوئد، تایوان، انگلیس، ایتالیا، ایرلند، چین، پاکستان، برزیل، شیلی، سوئیس با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

photo_2016-06-29_21-33-33

دکتر موسی‌خانی حضور تیم‌های صاحب نام و پیشرفته‌ی دنیا در لیگ امدادگر واقعی را عاملی برای سطح بسیار بالایی این لیگ دانست و افزود: در این لیگ نیز ۲۰ تیم از ایران، آلمان ، اتریش، ترکیه، تایلند، چین، مجارستان و آمریکا با یکدیگر رقابت تنگاتنگی خواهند داشت.

او در پایان یادآور شد: در لیگ جذاب و پرطرفدار فوتبالیست سایز متوسط نیز ۱۰ تیم از کشورهای پرتغال، هلند، آلمان، چین، ایران و ژاپن حضور دارند.

0 پسندیده شده
علی رفیعی
علی رفیعی هستم دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و فوق العاده علاقه مند به دنیای تکنولوژی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.