پیروزی رباتیک ایران برابر آمریکا و ژاپن

تیم رباتیک دانشگاه آزاد قزوین در دو مسابقه اول خود در بخش سایز کوچک، در ربوکاپ ۲۰۱۶ آلمان، توانست دو تیم از آمریکا و ژاپن را شکست دهد.

به گزارش کلیک، این تیم قرار است روز جمعه با تیم ‌های Brocks در ساعت ۱۵ و ER-Force در ساعت ۱۸ مسابقه دهد.
در بخش سایز کوچک تیم پارسیانParsian دانشگاه امیرکبیر نیز توانست در برابر تیم RoboFEI با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی برسد و سپس تیم MCT Susano Logics را نیز ۳ بر صفر شکست دهد. این تیم امروز ساعت ۱۸ در برابر تیم STOx’s روبرو خواهد شد.

اما تیم رباتیک دانشگاه تهران به نام Immortals روز جمعه ۴ بازی داشت.

در بخش سایز متوسط Middle Size ربوکاپ ۲۰۱۶ نیز تیم دانشگاه آزاد قزوین MRL اولین مسابقه خود را ۶ بر صفر به تیم CAMBADA باخت، ۳ بر صفر تیم NuBot را پشت سرگذاشت، ۹ بر صفر از تیم Water شکست‌ خورده و درنهایت  ۶ بر صفر تیم VDL Robot Sports را پشت سر گذاشت.

همچنین در لیگ ربات انسان‌نما Humanoid تیم AUTMan از دانشگاه امیرکبیر حضور دارد که در بخش موسوم به TeenSize در ابتدا ۶ بر صفر از تیم NimbRo TeenSize شکست خورد و سپس تیم HuroEvolutioTN را ۲ بر یک شکست داد.
تیم علامه طباطباییAllameh Tabatabaei نیز که در لیگ LWL Primary این مسابقات شرکت کرده در راند اول ۳ بر صفر از تیم FRF Goalforce شکست خورد اما در راند دوم توانست تیم ULANY را ۳ بر صفر شکست دهد.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *