پیروزی رباتیک ایران برابر آمریکا و ژاپن

|
۰ دیدگاه

تیم رباتیک دانشگاه آزاد قزوین در دو مسابقه اول خود در بخش سایز کوچک، در ربوکاپ ۲۰۱۶ آلمان، توانست دو تیم از آمریکا و ژاپن را شکست دهد.

به گزارش کلیک، این تیم قرار است روز جمعه با تیم ‌های Brocks در ساعت ۱۵ و ER-Force در ساعت ۱۸ مسابقه دهد.
در بخش سایز کوچک تیم پارسیانParsian دانشگاه امیرکبیر نیز توانست در برابر تیم RoboFEI با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی برسد و سپس تیم MCT Susano Logics را نیز ۳ بر صفر شکست دهد. این تیم امروز ساعت ۱۸ در برابر تیم STOx’s روبرو خواهد شد.

اما تیم رباتیک دانشگاه تهران به نام Immortals روز جمعه ۴ بازی داشت.

در بخش سایز متوسط Middle Size ربوکاپ ۲۰۱۶ نیز تیم دانشگاه آزاد قزوین MRL اولین مسابقه خود را ۶ بر صفر به تیم CAMBADA باخت، ۳ بر صفر تیم NuBot را پشت سرگذاشت، ۹ بر صفر از تیم Water شکست‌ خورده و درنهایت  ۶ بر صفر تیم VDL Robot Sports را پشت سر گذاشت.

همچنین در لیگ ربات انسان‌نما Humanoid تیم AUTMan از دانشگاه امیرکبیر حضور دارد که در بخش موسوم به TeenSize در ابتدا ۶ بر صفر از تیم NimbRo TeenSize شکست خورد و سپس تیم HuroEvolutioTN را ۲ بر یک شکست داد.
تیم علامه طباطباییAllameh Tabatabaei نیز که در لیگ LWL Primary این مسابقات شرکت کرده در راند اول ۳ بر صفر از تیم FRF Goalforce شکست خورد اما در راند دوم توانست تیم ULANY را ۳ بر صفر شکست دهد.

 

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.