سورپرایز هواداران واتس اپ با انتشار نسخه جدید آن

|
۱ دیدگاه

اگر از طرفداران پیام رسان محبوب واتس اپ هستید، مطمئنا از شنیدن این خبر اضافه شدن به روز رسانی های جدید برای این شبکه اجتماعی ذوق زده خواهید شد.

به گزارش کلیک، اگر از آن دسته کاربرانی هستید که از نسخه ۲٫۱۶٫۱۵۰ بتای واتس اپ استفاده کرده اید، مطمئنا متوجه قابلیت جالبی شده اید که به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر طراحی، به تصاویر خود افکت های جذاب مانند سایه، فلش و یا دایره اضافه کنید.

این ویژگی در این نسخه از واتس اپ، به لیست ویژگی های اجرایی اضافه شده است. برخی از کاربران می خواهند بدانند آیا امکان انجام طراحی ها به طور مستقیم از طریق صفحات چت امکان پذیر است یا نه که اگر چنین باشد، امکان فوق العاده ای را برای آن ها به ارمغان خواهد آورد، اما تا کنون هیچ سند و مدرکی دال بر این موضوع در اینترنت منتشر نشده است.

نسخه جدید واتس اپ ۲٫۱۶٫۱۵۰ بتا برای اندروید همراه با تغییرات زیادی مانند افزایش اندازه به ۲۷KB و ۴۲۱ فایل اصلاح شده مربوط به تمام توابع برنامه منتشر شده است. برخی از این فایل های به تازگی اضافه شده شامل ۶ آیکون هستند که در بین آن ها، دو آیکون به نام های draw_tool_background_selectedl.xml و draw_tool_background_normal.xml هستند که هر دوی این فایل ها به طور مشخص به قابلیت جدید طراحی اشاره می کنند.

اگر شما از این نسخه استفاده نکرده اید و می خواهید جزو کاربرانی باشید که برای اولین بار این نسخه را تجربه می کنند، می توانید آن را از پلی استور دانلود کنید. تنها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که در طول استفاده از نسخه بتای واتس اپ، هیچ به روز رسانی برای این نسخه منتشر نخواهد شد.

با این حال، این نکته را در ذهن داشته باشید که واتس اپ ۲٫۱۶٫۱۵۰ بتا برای اندروید به احتمال زیاد با خطاهای احتمالی و پیما های هشدار در هنگام آغاز فرایند نصب همراه خواهد بود. در واقع، این شرایط برای تمام اپلیکیشن های بتا و آزمایشی بازار رخ می دهد و تنها مربوط به این پیام رسان نیست.

اما در مورد این نسخه از واتس اپ باید بگوییم که به مراتب تعداد پیام های هشدار و خطاهای آزاردهنده کمتر از سایر نسخه ها و حتی سایر اپلیکیشن ها است.

شما از کدام پیام رسان استفاده می کنید؟ آیا با آمدن تلگرام، سایه واتس اپ بر روند زندگی کاربران کم رنگ تر شده است؟

محمدرضا رشیدی
محمدرضا رشیدی هستم. دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد نجف آباد و مدرس زبان در موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان .حدود 5 سالی هست که در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات مجلات اینترنتی فعالیت می کنم و کتاب هایی رو هم ترجمه کردم که به صورت اینترنتی منتشر شدند که بارز ترینشون کتاب امنیت گوگل بود. حالا هم این افتخارو دارم که در خدمت شما عزیزان خوانندگان مجله اینترنتی کلیک باشم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: روح الله قاسمی

واتس اپ.پیامرسانی که هیچوقت تکراری نمیشه و تعداد کاربران ایرانی.از محبوبیت جهانیش چیزی کم نمیکنه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.