شارژ شگفت انگیز گوگل برای مشترکین جدید

شرکت گوگل به مشترکین جدید خود ۴ ماه اشتراک رایگان Google Play Music Unlimited و YouTube Red هدیه می‌دهد.

به گزارش کلیک، به گفته گوگل، مشترکین جدید می‌توانند برای ۴ ماه از این سرویس‌ها بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و به صورت رایگان بهره‌مند شوند. با این حساب مشترکین این سرویس‌ها مبلغ ۴۰ دلار سود خواهند کرد . چون این سرویس‌ها هر دو با یکدیگر و در قالب یک بسته ارائه می‌شوند که به طور معمول هزینه آن‌ها ۹٫۹۹ دلار در ماه است.

کاربرانی که از سرویس  Google Play Music Unlimited استفاده می‌نمایند دیگر در هنگام گوش دادن به موسیقی تبلیغاتی دریافت نخواهند کرد. هم‌چنین آن‌ها می‌توانند بدون اتصال به اینترنت و به صورت آفلاین نیز به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهند. علاوه بر این، قادر خواهند بود تا از میان کتابخانه عظیمی‌ که شامل بیش از ۳۵ میلیون فایل صوتی است، آهنگ مورد علاقه خود را برگزینند.

با استفاده از YouTube Red نیز کاربران می‌توانند ویدیوهای خود را به راحتی مشاهده کنند بدون آن که مجبور به دیدن اجباری تبلیغات آزاردهنده‌ای باشند که قبل از ویدیوی اصلی پخش می‌شود. به علاوه، این سرویس به مشترکین خود اجازه می‌دهد تا ویدیوها را به شکل آفلاین تماشا نمایند و آن‌ها قادر خواهند بود تا به محتوا و ویدیوی اصلی دسترسی داشته باشند.

گوگل امیدوار است تا با ارائه این دوره ۴ ماه آزمایشی، کاربران را به این سرویس‌ها وابسته کند به طوری که آن‌ها دیگر نتوانند بدون این سرویس‌ها به کار خود ادامه دهند و حتما بعد از به پایان رسیدن دوره آزمایشی، اشتراک خود را تمدید نمایند. با این حال اگر شما قصد دارید که تنها از این دوره ۴ ماه رایگان استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود تا یادداشتی در تقویم خود بنویسید و قبل از این که شارژی برای شما محاسبه شود، پس از به پایان رسیدن این دوره، استفاده از این سرویس‌ها را لغو کنید. البته این پیشنهاد ویژه تنها برای کسانی خواهد بود که تاکنون از این سرویس آزمایشی استفاده نکرده‌اند.

گوگل تصمیم دارید این پیشنهاد را در چهارمین روز از تعطیلات جولای ارائه دهد. چنان‌چه شما نیز بی‌صبرانه منتظر این سخاوتمندی گوگل هستید، به شما پیشهاد می‌کنیم تا این موضوع را از طریق لینک زیر دنبال کنید:

http://slickdeals.net/f/8889451-4-months-free-google-play-music-ymmvبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *