تویوتا ماشین پرنده می‌سازد

|
۰ دیدگاه

تویوتا به تازگی پتنت بدنه یک ماشین هوایی را معرفی کرده است. اما آیا قرار است که تویوتا Sienna بعدی یک مینی ون پرنده باشد؟ احتمالاً نه. به هر حال همچنان به نظر می‌رسد که تویوتا ایده خودروهایی را در سر دارد که می‌توانند به پرواز در آیند.

به گزارش کلیک، ایده یک خودروی هوایی این است که بال‌های خودرو داخل بدنه باقی بمانند تا زمانی که خودرو آماده پرواز باشد. بنابراین دو طرف بدنه باید بتوانند باز شده و بال‌ها باید گسترده شوند. این مسئله امکان یک بدنه هواپیمایی شکل منعطف را جهت دستیابی به ایرودینامیک بهتر برای پرواز فراهم می‌کند.

بر اساس جایگاه پروانه در قسمت عقب طرح ارائه شده ،می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تأمین نیروی این خودرو از طریق یک موتور که در عقب نصب شده است، و یا یک موتور الکتریکی که همچنین می‌تواند چرخ‌های عقب را به حرکت در آورد صورت می‌گیرد.

از آنجا که این ایده شسته‌رفته و البته هیجان انگیز است، به نظر می‌رسد که تویوتا مراقب است تا بی گدار به آب نزند. شرکت‌ها همواره بر روی ایده‌های جدید درخواست مجوز و پتنت می‌کنند که همه آن‌ها به تولید یک محصول واقعی بدل نمی‌شود. آن‌ها تنها می‌خواهند مطمئن شوند که کسی به جز خودشان این ایده را امتحان نکند، که این مسئله واقعاً ناراحت کننده است.

0 پسندیده شده
فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.