آگاهی از هر فعالیتی که از ابتدای ورود به اینترنت داشته اید٬ میسر شد

|
۰ دیدگاه
تشخیص بیماری چشم با گوگل

به خوبی می‌دانیم که شرکت‌های فناوری اینترنت مانند گوگل، داده‌های آنلاین کاربران خود را پیگیری و پایش می‌کنند. وقتی از طریق نمایش‌ها محصولاتی را که می‌خواهیم بخریم می‌بینیم، آن‌ها تاریخچه‌ای را از بازدیدهای ما نگه داشته‌اند.

به گزارش کلیک، به هر حال اکنون گوگل به شما اجازه می‌دهد تا تمام آنچه را که انجام داده‌اید به طور دقیق ببینید.

اگرچه این کمی بیش از یک جستجوگری است که مورد تجلیل و توجه واقع شده است.

از طریق تابع جدید گوگل به نام “My Activity” ، اکنون شما می‌توانید تمام آنچه را که در هر زمانی به صورت آنلاین بر روی اینترنت انجام داده‌اید رصد و بررسی کنید. این ابزار همچنین نشان می‌دهد که هر چند وقت یک بار یک وب‌سایت خاص را دیده‌اید و بر روی کدام دستگاه و مرورگر خود به آن سایت سر زده‌اید. این ابزار تمام داده‌های شما را گرفته و تمام جستجوهای شما را جمع‌آوری می‌کند.

این نخستین باری نیست که کاربران قادرخواهند بود تا ببینند که گوگل چه چیزهایی را از جستجوهای آن‌ها ذخیره سازی کرده‌است. با این حال، این ویژگی قادر است تا همه چیز را طی خط سیر زمان و جستجوهای شما طبقه بندی کند.

شما همچنین قادر خواهید بود تا فعالیت خود را ویرایش یا حتی پاک کنید و حتی می‌توانید ویژگی پایش را خاموش و غیرفعال کنید.

0 پسندیده شده
فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.