آیا Avast شرکت AVG را خواهد خرید؟

|
۰ دیدگاه
avast

شرکت Avast  قصد دارد با هزینه‌ای بالغ بر ۱٫۳ بیلیون دلار سرمایه‌گذاری عظیمی بر روی شرکت AVG انجام دهد.

به گزاش کلیک، زمانی که صحبت از نرم‌افزارهای آنتی ویروس رایگان می‌شود، نام‌های زیادی به ذهن می‌رسند که از مهم‌ترین آن‌ها Avast و AVG هستند. هر دو شرکت به عنوان رقیبانی بزرگ در این عرصه به حساب می‌آیند، اما با خبری که جدیدا شنیده شده است به نظر می‌رسد دیگر رقابتی بین این دو وجود نداشته باشد. آن طور که از خبرها پیدا است شرکت Avast قصد دارد با هزینه‌ای بالغ بر ۱٫۳ بیلیون دلار سرمایه‌گذاری عظیمی بر روی شرکت AVG انجام دهد.

این معامله به صورت کاملا نقدی انجام خواهد شد و سرمایه‌گذاران شرکت AVG از هر سهم مبلغ ۲۵ دلار دریافت خواهند کرد و گفته می‌شود این مبلغ ۳۰ درصد بیشتر از قیمت فعلی هر سهم در این شرکت است. به نظر می‌رسد که شرکت های Avast و AVG  قرار نیست با یکدیگر ادغام شوند و هر دو شرکت با وجود تغییرات جدید هم‌چنان به صورت مستقل به کار خود ادامه خواهند داد و به صورت جداگانه نرم‌افزارهای خود را منتشر می‌کنند. بنابراین کاربران AVG می‌توانند مطمئن باشند که باز هم آنتی ویروس مورد علاقه خود را با همین نام دریافت خواهند کرد.

Gary Kovacs، مدیرعامل AVG، طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ما بر این عقیده‌ایم که همکاری با Avast که شرکتی خصوصی و کاملا مجهز است باعث رشد AVG خواهد شد و کمک خواهد کرد تا این شرکت با سرعت بیشتری به اهداف خود دست یابد. از طرف دیگر این سرمایه‌گذاری بیشترین منافع را برای سهامداران ما به همراه خواهد داشت. این قرارداد جدید این امکان را فراهم می‌کند تا با افزایش سرعت در سرمایه‌گذاری، به رشد سریع‌تری در بازار دست یابیم و هم‌چنان به روند ارائه راه‌حل‌های جامع  و ساده به مشتریان خود ادامه دهیم.

با این اوصاف، چنانچه همه چیز به خوبی پیش برود این معامله تا اواخر امسال بین ماه‌های سپتامبر و اوکتبر انجام خواهد شد.

0 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.